Kadının büyük olduğu ilişki ?

Erkekler kadından daha büyük olmalı net

canım bizimde 7 yaş vardı çok ergen oluyorlar valla billa çekilmiyor 1 sene zor dayandım ama insandan insana değişir

Bir tanıdığımız uzaktan akraba adam 36 yaşında eşi 45 yaşında 10 yıldır evliler ve uzaktan çok mutlular içeriğini bilemem tabi.
Kadının peşinden çok koştu ikna etmek için

Yarın evlenmeyeceksiniz sonuçta vakit geçirip fırsat verebilirsiniz.

Bir tanıdığımız uzaktan akraba adam 36 yaşında eşi 45 yaşında 10 yıldır evliler ve uzaktan çok mutlular içeriğini bilemem tabi.
Kadının peşinden çok koştu ikna etmek için
30 lar 40 larda bu durum daha normalleşiyor iki tarafta birbirini anlayabiliyor ancak bir taraf 20 lerinde bir taraf 30 larında olduğunda ve erkek küçük olan olduğunda durum biraz daha karışıyor bence. 20 ler hala erkekler için üniversite ve eğlence çağı. Kadınlar konusunda yarını çok düşünmeden hareket ediyorlar bence özellikle 27-28 e kadar.

Olur ya da olmazlik bir konu değil asiri yaş farki olmadigi surece kişilere kalmiş bir şey bu, sizin de fark cok degil.

Kendi kişisel fikrim erkekten buyuk olmak istemem, kucuk erkeklere karsi kendimi abla hissedebilirim. Haa coook begendiysem biraz takilirdim o ayri ama ciddi bisey dusunmezdim kolay kolay

Ben sizinle aynı fikirde değilim.
Biz erkek arkadaşımla o 25 yaşındayken sevgili olmuştuk, ben ondan büyüğüm, kendimden büyük olan bir önceki sevgilimden görmediğim olgun davranışları ondan gördüm.
Peyami Safa’nın çok güzel bir lafı var
“Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.”
Bu karşınızdaki insanın kendini ne kadar büyütebildiğiyle alakalı, yoksa büyümeyen, olgunlaşamayan 50 yaşında da aynı kalıyor.

Minyonum anlamında belirtmiştim :)

Genelde evet diyorum ben , cücükler daha genç duruyor naçizane fikrim

ay evet ama minyon tipler genç gösteriyor. tıpta yeri nedir bilmem ama bu net bişe, illa istisnalar vardır. bodur tavuk her dem piliçtir boşa denmemiş valla.

Toplu cevap vereyim uzun boylu biri olarak minyonların genç gösterdiğine katılmıyorum

İki taraf da 30'lardaysa, hayatın üç aşağı beş yukarı aynı yerinde duruyorlar. Ama 25 yaş ile 31 yaş arasında - tabii bu benim kendime ait fikrim, genelleyemem - hayat yolculuğunun farklı duraklarında olmakla ilgili bir sorun var.

Ortak bir hayat - evliliği kastetmiyorum, bir çiftin birbirinin gündelik hayatına ve yakın gelecek planlarına dahil olmasından söz ediyorum - söz konusu olursa, sanki sadece bu yaş farkı nedeniyle zorluklar yaşanır gibi geliyor bana.

Kendi ailemde, kadının 8 yaş büyük olduğu ilişki var, üç senedir çiçek gibi devam ediyorlar, evlenecekler.
Ama iki tarafın ailesi de ilişkiyi hem onaylıyor hem destekliyor, aksi olsaydı böyle huzurlu devam edebilirler miydi, bilmiyorum.

Son düzenleme:
Sen küçücük, fıçıcık, içi dolu turşucuksun. Kaç yaşındasın ki?

Ben ilişkide kadının yaşının büyük olmaması taraftarıyım. Erkekler kadınlara göre geç olgunlaşıyor. Biz eşimle aynı yaşta olmamıza rağmen (25 arkadaşınızla aynı yaşlardayız) arada çocukça ergence düşündüğü oluyor eşimin çıldırıyorum. Bizde benim 25 yaş olgunluğuyla çıldırdığım oluyorsa siz 30 yaş olgunluğuyla o tarz durumlarda naparsınız bilemedim.
Herkes aynı olacak diye bir kural yok ama erkeklerin geneli böyle gözlemlediğim kadarıyla.
Tabi bu benim kişisel fikrim.

Toplu cevap vereyim uzun boylu biri olarak minyonların genç gösterdiğine katılmıyorum
Bence tipte bitiyor her şey. Uzun kısa fark etmez. Cilt durumu, giyim kuşam, gözlerdeki o ışık falan önemli olan. Bunların boyla ne ilgisi var? Kısada da olur uzunda da. Okuldan öğretmen arkadaşlarımdan biri 1.55 olmasına rağmen yaşından daha büyük duruyor. Tamamen hayat kalitesiyle ilgili onunki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…