Kadin hastaliklari doktoru ?

selinx54

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2023
14
0
33
Merhaba uzun süredir adet olamıyorum tarlusal kullanmadan yarın doktora gidicem çok korkuyorum

Halime olabilir misin. Ayrıca hep böyleyse hayıt macunu tarzı şeyler kullanabilirsin. Clife çok öven var ben kullanmadim

Merhaba uzun süredir adet olamıyorum tarlusal kullanmadan yarın doktora gidicem çok korkuyorum
Valla bende de aynı durum var. Bu ay adet olmadım diğer adet olmam gereken tarih yaklaştı fakat halen olmadım. Geçen kahverengi akıntı geldi , olucam sandım 3-4 gün sonra şeffaf akıntıya döndü. Üffff niye böyle oldu yaaa. Evde test yaptım negatif

Bende de durum aynı
Randevu ayın 8 ine alındı normalde 1 tarlusal içsem 2 güne geliodu şimdi tık yok

Bende de durum aynı
Randevu ayın 8 ine alındı normalde 1 tarlusal içsem 2 güne geliodu şimdi tık yok
Ben de 1 ay gözlemleyip öyle dr a gitmeyi düşünüyorum. Yaşım 39. Sanırım menopoza giriyorum. 6 ay önce kontrole gitmiştim o zaman dr zaten normal zamanda menopoza girmeni beklemiyorum dedi. Sanırım gördü birşeyler. Bu arada bende miyim ve çikolata kisti var. Ameliyat olduğum halde tekrarladı

Ay çok korkuyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…