KADIN DOĞUMA İLK NE ZAMAN GİTTİNİZ KESE NE ZAMAN GÖZÜKÜR?

ozlemm546

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2024
73
32
26
Merhaba ben 5+2 günlük hamileyim şuan sağlık ocağından beta takibi yapıyorum değerim geçen hafta pazartesi 127, çarşamba 360 çıktı bu sabahta kan verdim ve perşembe günü tekrar kontrole gidicem sizce doktora ne zaman gitmem lazım sağlık ocağı erken olduğu için takip aşamasında şuan tsh değerim yüksek çıktı bilmiyorum bilenler var mı onun içinde perşembe günü doktora gidicem bir onun için bir beta için kan veriyorum sürekli ama daha bir kadın doğuma gitmedim gidince en azından keseyi de görebilelim istiyorum betaya göre mi haftaya göre mi gitmek lazım bilenler cevap verebilir mi?

Merhaba ben 5+2 günlük hamileyim şuan sağlık ocağından beta takibi yapıyorum değerim geçen hafta pazartesi 127, çarşamba 360 çıktı bu sabahta kan verdim ve perşembe günü tekrar kontrole gidicem sizce doktora ne zaman gitmem lazım sağlık ocağı erken olduğu için takip aşamasında şuan tsh değerim yüksek çıktı bilmiyorum bilenler var mı onun içinde perşembe günü doktora gidicem bir onun için bir beta için kan veriyorum sürekli ama daha bir kadın doğuma gitmedim gidince en azından keseyi de görebilelim istiyorum betaya göre mi haftaya göre mi gitmek lazım bilenler cevap verebilir mi?

Transferin 10-13 günü kan verdim.
Ondan sonra 7+5te gittim ilk ultrasona.

5 haftalıkta ilk keseyi gördüm. Beta değerim üç bin doksan iki olduğu karnımdan baktı ultrasonda.
6/7 haftalık ta kalp atışını duydum.

Beta 2.500 3000 i geçince keseyi görmen Lazım kuzum hayırlı olsun 💕

1 hafta sonra felan gidin şu sn kese görünmez. 2500/3000lerde kese görünüyor

Baya beklemişsinizz nasıl dayandınız sanki artık gitmem gerek gibi hissediyorum ben sürekli doktora gitmedende kimseye söylemek istemiyoruz bir an önce gitmek istedim ama erken yani

Erken gitmenin bi faydası yokki sadece kafa karışıklığı.
Yok kese görünmedi yok kalbi atmadı.
Bekleyip net sonuç almak en güzeli.

Keseyi görmek önemli sağlıklı gebelik mi dış mı kimyasal mı önce onu görmelisin dediler çevremde bende ilk kontrole öyle gittim.
çok şükür sağlıklıymış .
Şimdi kendisi 32 haftalık oldu.
Doğuma son 6 hafta kaldı .
🤗😀😃😄🤰🏻

5 haftalıkta ilk keseyi gördüm. Beta değerim üç bin doksan iki olduğu karnımdan baktı ultrasonda.
6/7 haftalık ta kalp atışını duydum.
Perşembe günü 5+5 oluyorum o zaman gitmeyi düşünüyorum bende artışı iki günde bir iki katı şeklinde devam ederse o zaman benimde 3000 leri bulur beta değerim diye düşünüyorum ama inşallah tabi

İnşallah benim içinde dua edermisin ismim Ayşenur regle 11gün var bu ay farklı bişi hissediyorum dua et benimde olsun 🥹 bat 27 eylül doğum günüm 29 eylül 🥹🥹
İnşallah hissettikleriniz doğrudur Allahım sizede sağlıklı güzel bir bebek nasip eder doğum gününüzde öğrenmiş olursunuz en güzel hediyedir dualarım sizinle 🙏🏼💞

X