kadin dogum uzmani

ocaliptus

Guru
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2007
68
0
38
kizlar ankara bildiginiz ve önereceginiz iyi bir kadin dogum uzmani var mi?3 yillik evliyim,ilk zamanlar cocuk zaten istemiyorduk fakat yaklasik iki senedir de dikkat etmeme ragmen hamile kalmiorum,ve de adet donemlerin hep siddetli agriyla gecio.doktora gitmek istiorum bu yuzden.

çevremde hamile kalamayan insanlar genelde zekai tahir burakhastanesine gidiyor tüp bebek ve benzeri durumlar için hepside memnun hemde orda özel bi doktorda bulabilirsin

ben sana benim doktorumu tavsiye edeyim zekai tahir burak dan emekli dalında çok önemli bir doktor..
ismi selahattin kükner...muayene ücreti 120 YTL ama zam geldimi bilmiyorum ben 120 veriyorum. tunus caddesinde yerleri.tetkikler için zaten zekai tahire yolluyorlar ama içerde kendi hemşire var.hastanedeki her işini hallediyorrr

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadasım bende cok arastırdım hatta bır suru doktora da gıderek denedım en son baskent hastanesınde derya hanım var yardımcı doçent ondan memnun kaldım tavsiye ederim

arkadaslar bende 3yillik evliyim yaklasik 1.5yildir tedavi görüyorum.yurt disinda oturuyorum.mart sonlarinda ankaraya gelmeyi dusunuyorum bebek tedavisi icin bana önerebileceginiz bir doktor veya hastane varmi

X