Kadın doğum doktorumun söyledikleri

Ben rahim filminin önemli bir adım olduğunu düşünüyorum. Herhangi bir sıkıntı varsa daha kesin bir cevap bulacaksınız yaptırırsanız

Ne kadar süredir deniyorsunuz?
1 yıl denemenize rağmen olumlu sonuç alınmadıysa eğer mutlaka hormon testlerini yaptırmak gerekli.
Bi tek amh değil tabi tsh, fsh,lh, prolaktin bunların adetin 2 veya 3.gününde yapılması gerekiyo mutlaka baktır. Ben bunları yaptırdıktan sonra yumurta takibiyle 2-3 ay deneme yaptım yine olumlu sonuç almayınca rahim filminide çektirdim. Sonuçlarımdan bir tek prolaktin çok yüksek çıktı ki bu da gebeliğe engel sayılabilecek bi durum ilaç kullanınca düzene girdi.

Teşekkür ederim biraz çekiniyorum sonucundan ve sürecinden
Tüpler kapalıysa rahim filmi çekilirken açıyorlar , sonuç her anlamda sizin faydanıza oluyor . Rahim filmi sonrası hamile kalan çok insan var :)
Allah kolaylıklar versin

1 yılı geçti evet peki rahim filminizin sonucu ne çıktı ve hamile kalabildiniz mi

1 yılı geçti evet peki rahim filminizin sonucu ne çıktı ve hamile kalabildiniz mi
Rahim filminde problem çıkmadı çok şükür Ayrıca korkulacak bi durum yok ben anestezi isteyerek yaptırdım uyandığımda hiç bişey hissetmiyodum yaptığım strese hiç değmedi yani o yüzden sen de hiç stres yapma
Biz de erkek faktörü çıktı ondan dolayı 2,5 yıl, ilaç vitamin takviseyi, yumurta takibi, aşılama deneyerek bekledik, sonuç alamayınca tüp bebeğe başlama karar aldık. Tedaviye başladıktan bir kaç gün sonra hamile olduğumu öğrendim. Doğal yolla oldu yani
Ayrıca en büyük etkenlerden biri de stres stres stresss..
Yatağa çocuk yapma psikolojisiyle girince bu iş zor oluyomuş onu anladım, tam kendimizi saldığımız an da mucizemizi öğrendik. Bu nedenle tüm testlerinizi yaptırın ve yola stres yapmadan, rahat bi şekilde ilerlemeye bakın.
Umarım tez vakitte güzel haberler alırsınız

Sizin sürecinizde çok zoruymuş daha ben en başındayım onlarca bilinmezlik ile yorumunuz için teşekkür ederim rabbim isteyen herkese nasip etsin

Rahim filmi önemli, ben anestezisiz çektirmiştim kolay geçmişti kısa sürüyor zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…