Kadın Avatarları (Hareketli - KK uygun)

benim seçtiklerim neden oynamıyor kulitta her zaman ki gibi yaptım

Vermiş olduğunuz URL deki Dosya öngörülenden fazla büyüktür diyor

Son düzenleme:
benim seçtiklerim neden oynamıyor kulitta her zaman ki gibi yaptım

Vermiş olduğunuz URL deki Dosya öngörülenden fazla büyüktür diyor

Şu an kullandığın avatarı ekledim bende hareket ediyor canım - tüm avatarları deneyerek eklemeye çalışıyorum. Avatarları önce klasörüne kopyalatıp oradan mı kullanıyorsun tatlım? PC de virüs varsa klasörden çıkan gifler hareket etmiyor.

Klasöre kaydetmeden Beğendiğin avatarın üzerine sağ tıkla - Açılanda özellikleri tıkla - Adres(URL) yi kopyalayıp - KK Kontrol panelindeki Avatarını değiştir deki (Birinci seçenek-Resmin URL adresini yazınız) bölümündeki (http://www.) ları silerek kopyanı yapıştır. DEĞİŞİKLİKLERİ KAYDET tıkla.

Bu şekilde sorun yaşamayacağını sanıyorum canım.(internet explorer 8) sürümü kullanıyorum - senin kullandığın sürüm farklıysa bununla ilgili olabilir mi acaba?
Klasöre eklemeden dene bakalım nasıl olacak.

Canım bende dedigin sekilde yapıyorum ama arkadasın ki gibi bir sorunla karsılasıyorum günlerdir öngörülenden büyüktür diyor. Pc'ye kaydedip yaptıgımda ise hareket etmiyor. Hatta eskiden rahatca kullanabildigim hareketli avatarlarımı tekrar kullanmak istedigim de hareket etmiyor. :44:

Sebebini ben de merak ediyorum canım. Eklediğim tüm avatarlar bende hareket ediyor.
Yukarıda açıkladığım tahminlerden başka bilgim yok. Sitede yaşadığınız sorunlar topiğine konu açıp
bildir bakalım sebebi nemiş tatlım. Hep birlikte öğreniriz.

Suan ki avatarımın boyutunu kücülttüm sorun halloldu hareket ediyor. Bir kacını daha önce denemistim ama olmamıstı kilobaytı büyük geliyor sanırım.

Suan ki avatarımın boyutunu kücülttüm sorun halloldu hareket ediyor. Bir kacını daha önce denemistim ama olmamıstı kilobaytı büyük geliyor sanırım.

Evet canım ölçü uygun olmalı (Not: İzin verilen en fazla büyüklük 100 x 100 Piksel ve 64.0 KB (Kilobyte) boyutuna sahip olmalı)

Bu topikten ekleyip denemişmiydin canım hareket ediyor mu acaba?

Evet canım ölçü uygun olmalı (Not: İzin verilen en fazla büyüklük 100 x 100 Piksel ve 64.0 KB (Kilobyte) boyutuna sahip olmalı)

Bu topikten ekleyip denemişmiydin canım hareket ediyor mu acaba?

Bende 19.5 kilobyte diye yazıyor. Daha önce bir problem olmuyordu zaten.
Tesekkürler canım.

Son düzenleme:
Ben mozilla'yı kullanıyordum.
İnternet explorer 8'i yükledim canım ama sonuc degismedi hala kb (19.5 ) yazıyor.
Neyse artık kb'si daha kücük seyleri secerim bende.

İyi aksamlar canım senin de ellerine saglık güzel avatarların icin..

kulittam olmadı yaa iki türlü de denedim url büyük diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…