Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Kadife gibi gösterecek gün boyu formunu koruyacak fondöten?

Kapatıcı olarak Lancome ürünlerini kullanıyorum ben, çokta memnunum.. Doğal duruyor, cilde aydınlık bir görüntü veriyor, kapatıcılık özelliği çok iyi.. Ve herşeyden önemlisi yüzde kalıp gibi durmuyor, insanlar fondoten olduğunu farketmiyor bile.. Pudrasız kullanıyorum ben, ve fırça ile uyguluyorum.. Gün boyu kalıcı oluyor.. Kesinlikle tavsiye ederim.. Ama biraz pahalı işte.. 180 civarındaydı en son aldığımda..

maybelline köpük fondoten çok hafif ama demek istediğini anladım ben arkdaşım avon kullanıyodu çok pürüzsüz görünüyodu cildi.. bide pudrada alix avien diyolar ama onu denemedim ben

Son düzenleme:
maybelline köpük fondoten çok hafif ama demek istediğini anladım ben arkdaşım avon kullanıyodu çok pürüzsüz görünüyodu cildi.. bide pudrada alix avien diyolar ama onu denemedim ben

maybelline kalıcı bir fondöten değil daha iyi markalar var tam bir fiyasko bana sorarsan :) avon da berbat cildi günden güne bozuyor :) alix avien i duydum ama pudra kullanmıyorum malesef sadece allık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…