kaçıncı aydansonra bebeklere bişiler alacaksınız

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
3.734
94
selam kızlar kaçıncı haftadan veya aydan bebeklerinize bişiler almaya başlayacaksınız ben 8+3 üm zor tutuyorum kendimi 3. ayımı doldurıyım hemen alıcam ya sizz

:nazar:Allah tamamina erdirsin canim.bende 3.aydan sonra almaya başladim ufak tefek kiyafetler..şimdilik hala tutuyorum kendimi.bidahaki ay tam olarak başlayacağim inşallah.

bende kendimi zor tutuyorum ama en azindan cinsiyetinin belli olmasini bekliyorum ona göre alirim diye ama simdidedende yinede dayanamayip aldim biseyler benden önce kayinbabamlarda simdiden baslamislar almaya:)
cok güzel bir duygu ALLAHim isteyen herkese yasatir insALLAH bu güzel duygulari

benim 5.5ayık va daha hiçbirşey almadım.sağolsun anneannemiz bir sürü almış.ama artık başlıycam bende almaya

ben 4.ayima girdim ama hicbisey almadim 2 hafta sonra cinsiyeti belli olacak o zamana kadar sabrediyorum ondan sonra hersey alicam insallah kim tutar beni:))))))

ben 17 haftalık hamileyim daha bişey almadım 7 aylık olana kadarda almayı düşünmüyorum annem ve k.validem alıyorlar

bende 9+2 bende iki tane aldım hamileligiimi ilk görendigimde.ama eşim şimdi aldırmıyooo banaa.daha erken diye.ama canım durmuyoo cok güsel seyler var.tabi cinsiyeti de belli degil.hayırlısıyla bakalım 7-8 aya girelimde almak basit.herkesin bebegi hayırllı olsun bu arada

ben tarama testleri neticelerini aldıktan sonra hemen almaya başladım ve iiki almışım 7 ayda rahimde açılma oldu ve biraz nst de kasılmalar çıktı dr.istirahat verdi şimdi çıkamazdım herşeyin hayırlısı...

bende su an da 16 haftalık hamileğim ama hiç bir şey almadım.7.ayımda almayı düşünüyorum,tabiki dayanılmıyo insanın kendini tutmasıcok zor oluyo ama sonrasında da üzülmemek için sabretmem lazım.

ama ben kendimi zor tutuyorum ya o kadar guzel seyler var ki insan hepsini almak istiyor...ama mecbur iki hafta sabredicem artik...baska care yok cinsiyeti belli olsun da hayirlisi...

daha varlığı yokken sadece bir takım aldım şimdi hamile olduğumu ögrendim birşey almaya korkuyorum doğmamışa don biçilmez diye korkutuyorlar beni sabredemiyorum ama bekleyeceğim

aslında bazılara 7 aya kadar bekliyoo ay nasıl bekliyolarrr ben duramıyorummm şu gelecek haftada bi gitsemmm rahat rahat alışveriş yapıcammm oyyyy annesi kurban olur kuzusunaaaaaa

X