Kac kiloyla hamile kaldiniz kizlar??

Cok tesekkür ederim yorumlariniz icin.. böyle seyler duydugum zaman mutlu oluyorum ve ümitleniyorum 😍
Insallah hayirlisiyla olur💕

Bende o kiloların etrafındayım pcos ve kilo vermem çok zor malesf tüp bebek ile hamile kaldım 27 Haziran'da transfer edildi 7 temmuzda pozitifi gördüm elhamdülillah bakalım bizi neler bekliyor ama yapacak bişey yok Allah büyük
Hiç korkmayın. 103 kiloyla tüp bebekle hamile kaldım gayet sağlıklı ve rahat bi hamilelik geçirdim, doğum sonrasıda gayet kolaydı.

Hiç korkmayın. 103 kiloyla tüp bebekle hamile kaldım gayet sağlıklı ve rahat bi hamilelik geçirdim, doğum sonrasıda gayet kolaydı.
İnşallah iyi olur canm kaygılarım var olsada yapacak bir şey yok çok vitamin iğne ilaç kullandım çok iştahlı birisi değilim ama elimde olmayan sebepler vardı malesf

Cok tesekkür ederim yorumlariniz icin.. böyle seyler duydugum zaman mutlu oluyorum ve ümitleniyorum 😍
Insallah hayirlisiyla olur💕
Başka bi sorun yoksa kilo başlı başına engel değil. 103 kiloyla hamile kaldım hamilelikte çok kilo almadım aldığımda hep bebeğe gitti. 40ım çıkmadan hamile kaldığım kilonun altına inmiştim bile.

Başka bi sorun yoksa kilo başlı başına engel değil. 103 kiloyla hamile kaldım hamilelikte çok kilo almadım aldığımda hep bebeğe gitti. 40ım çıkmadan hamile kaldığım kilonun altına inmiştim bile.
Maşallah sağlıklı beslenmişsin demek ki neler tüketin hamileliğin boyunca nasıl beslendin

İnşallah iyi olur canm kaygılarım var olsada yapacak bir şey yok çok vitamin iğne ilaç kullandım çok iştahlı birisi değilim ama elimde olmayan sebepler vardı malesf
Hiç endişe etmeye gerek yok. Eskiden kadınlar kilolu olduğu halde doğal yolla hamile kalır normal doğumla doğum yaparmış. Kilo adet düzensizliği yapıyor, haliyle o da hamile kalmayı engelliyor. Ama hamile kaldıktan sonra bi dezavantaj olarak görmemek gerek, yoksa insan o haliyle üzülür durur.

Hiç endişe etmeye gerek yok. Eskiden kadınlar kilolu olduğu halde doğal yolla hamile kalır normal doğumla doğum yaparmış. Kilo adet düzensizliği yapıyor, haliyle o da hamile kalmayı engelliyor. Ama hamile kaldıktan sonra bi dezavantaj olarak görmemek gerek, yoksa insan o haliyle üzülür durur.
Aynen öyle canm doğru hele bide benim polikistik over sendromum var bir kilo vermek için kırk takla atıyorum geri iki üç kilo olarak geliyor

Maşallah sağlıklı beslenmişsin demek ki neler tüketin hamileliğin boyunca nasıl beslendin
Ceviz yedim süt içtim hergün mutlaka. Beyaz peynir yumurta kırmızı et yedim. Ekmek sadece sabah kahvaltısında bi kaç dilim yedim. Meyve yedim hergün abur cubur tüketmemeye çalıştım elimden geldiğince.

Ceviz yedim süt içtim hergün mutlaka. Beyaz peynir yumurta kırmızı et yedim. Ekmek sadece sabah kahvaltısında bi kaç dilim yedim. Meyve yedim hergün abur cubur tüketmemeye çalıştım elimden geldiğince.
Anladım canm en büyük etken ekmeği azaltmak olucak sanırım teşekkür ederim 🥰

89la hamile kaldım, 89la doğuma girdim.. Emin ol kilonun alakası yok bence, bir komsumda 100kıloyu geckin 3.yü doğurdu.. Sen rahat ol, akışına bırak bak nası oluyor☺️

Selam kizlar bu aralar kilomu cok kafama takiyorum bu yüzden mi hamile kalamiyorum aceba diye.. siz kac kiloyla hamile kaldiniz??
Kilo hamileligi etkiliyor mu..? Belkide kiloluyum diye mi hamile kalamiyorum..
Yorumlarinizi bekliyorum simdiden tskler kizlar💕
52 kiloyla hamile kaldım ama ilk üç ay korkunçtu salatalık yoğurt meyveyle geçirdim günlerimi 49lara kadar düştüğüm oldu arada alıp verdim tabi 50-51-52
son 2 haftadır düzenli yiyebilmeye başladım şu an 54 kiloyum ve sürekli yiyorum poğaça gibi tamamlayacağım sanırım hamileliği :KK70:

Burda ki hamişler veya anneler çok tatlı. Ama size tavsiyem kilo vermek için çaba gösterin. Kilonun ne vücuda ne de psikolojiye faydası yok. Kendim 90 kiloyum pcosum.He pcos olmasaydım da kilo vermeden hamile kalmazdım. Şu an diyetteyim hedefim 60 bakalim.Yani demem o ki rahatça istediğinizi yiyip içeceğiniz bir hamilelik geçirmek ve sonrasında da sağlıklı olmak için kilo vermeye başlamalısınız bence :) naçizane fikrim

43 le hamile kaldım doktor uyarıda bulundu hiç kilo almıyorsun diye sonra daha dikkatli yemeye başladım
33 haftalık 54 kilo ile doğuma girdim

Hamileliğim boyunca sadece 5 kilo aldım.Doktorumun dediği bebeğin sagliginin kilo alimiyla ilgisi olmadığının kanitisin.Doktorlarin zayıf olmayı iyi karşılamadığını nerden cikardiniz anlamadım.
Ne kadar güzel, özel bir şeyler yaptın mı canım. Ben de fazla kilo almak istemiyorum

X