Kac kiloyla hamile kaldiniz kizlar??

Pamuk9494

Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2022
372
220
29
Selam kizlar bu aralar kilomu cok kafama takiyorum bu yüzden mi hamile kalamiyorum aceba diye.. siz kac kiloyla hamile kaldiniz??
Kilo hamileligi etkiliyor mu..? Belkide kiloluyum diye mi hamile kalamiyorum..
Yorumlarinizi bekliyorum simdiden tskler kizlar

Tam bilmiyorum ama kilonun etkisi olduğunu duydum bı tanigima doktor hamile kalmak istiyosan zayiflaman gerek demiş. Ben 59 kiloyla gebe kaldım

Evet Cnm etkiler yumurtanin catlmasina engel olur o yüzden hamile kalmak zorlasabilir

Hamile kalmayı etkiliyor ama hamile kalınca da zayıf olmayı doktorlar pek iyi karşılamıyor. Normal kiloda ki bence kilo değil yağ kas dengesi önemli.

Tesadüf mü bilmiyorum ama ben 74 kiloydum tamamen alakasız bir zamanda 10 kilo verdim ve hamile kaldım

Benim gebeliğim plansız oldu, açıkcası çocuk fikri hiç yoktu aklımızda eşimle en azından bu sene için(3 yıllık evliyim bu arada). Hatta hep çocuk düşününce önce kilo vereyim diyordum ama aksine kilo aldığım bir dönemde 69 kg ile hamile kaldım. Şuan çok şükür ki 33.haftamın içindeyim. Önemli olan kafa rahatlığı bence :)

bende pcos yok diye biliyorum gecen hafta dr vajinal bakti hicbirsey demedi hersey gayet iyi dedi.. o yüzden olmadigini düsünüyorum yoksa söylerdi galiba.. insallah allah kimsenin kucagini bos birakmasin..

bende pcos yok diye biliyorum gecen hafta dr vajinal bakti hicbirsey demedi hersey gayet iyi dedi.. o yüzden olmadigini düsünüyorum yoksa söylerdi galiba.. insallah allah kimsenin kucagini bos birakmasin..
Amin canm inşallah internetten belirtilerine bakın zaten %80 %90 hepsi tutuyor Kendi kendinize çok rahat teşhis koyabilirsiniz yani

Bende 3 yillik evliyim ve 2 senedir istiyoruz ama gecen sene pek kafama takmamistim takip falan etmiyodum iliski günlerimi.. bu sene baya yogunlastim takip test vs.. bende belki hem kilodan hemde kafama taktigim icin olmuyodur.. Allah büyüktür bakalim nolcak

Umarım herşey gönlünüze göre olur ve Allah kucağınızı boş bırakmaz, tez vakitte mucizenize kavuşursunuz inşallah

Hamileliğim boyunca sadece 5 kilo aldım.Doktorumun dediği bebeğin sagliginin kilo alimiyla ilgisi olmadığının kanitisin.Doktorlarin zayıf olmayı iyi karşılamadığını nerden cikardiniz anlamadım.

Benilk gebeliğini 80 kilo ile ikinciyi 92 kilo ile hamile kaldım üçüncüye hamileyim 98 kilo ile kaldım merak etme oluyor olacaksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…