Kaç haftalık

mav1s

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2024
13
2
21
Hanımlar benim beta HCG değerim 779 çıktı kaç haftalık olabilir çünkü regl olmadım ben ona göre hesaplayamiyorum değere göre bakıyorum bende size kaç haftalık olabilir

Hanımlar benim beta HCG değerim 779 çıktı kaç haftalık olabilir çünkü regl olmadım ben ona göre hesaplayamiyorum değere göre bakıyorum bende size kaç haftalık olabilir
Son adet gününe göre hesaplanıyor

Son adet gününe göre hesaplanıyor
Ben aslında 2 aydır adet görmedim geçen ay gebelik olmuştu dış gebelik den dolayı kanamam olduğu için o günden sonra bı daha adet görmedim eğer olsaydım 1 Ekim de olucaktim 12 gün gecikti

Dış gebelikten sonra beta HCG değeriniz sıfırlanmış mıydı? Bu kadar yüksek değerin hala kaninizda çıkması beklenilmez gerçi ama burada önceki gebelikten kalan değerini yeni gebelik zannedenler çok oldu maalesef. Umarım böyle bir durum değildir
4. Haftanın içindesiniz bence. Ultrasona göre doktor tarihinizi düzenler. Hayırlı olsun

Evet iki günde bir gittim değer düştükçe düştü ve sıfırlandı 1.71 idi en son bakımizda ondan sonra bı daha adet olmadım zaten 1eylul adet olmam gerekiyordu 5 gün geciktin 6. Gün kanamam oldu ve değerler düştü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…