kaç haftalık hamileyim???

nurten34

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
304
3
42
arkadaşlar 24 nisanda transferim oldu.çok şükür hamileyim.şimdi ben kac haftalık hamile oluyorum.

tebrikler canım,allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.son adet tarihin ne zamandı?

tebrikler canım,allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.son adet tarihin ne zamandı?

cok teşekkur ederim.yuce rabbim hayırlısı ve sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inşallah.darısı isteyen herkesin başına 2 nisandı son adet tarihim

arkadaşlar 24 nisanda transferim oldu.çok şükür hamileyim.şimdi ben kac haftalık hamile oluyorum.

canım hayırlı ugurlu olsun....bugun ıtıbarıyle 7 haftalık hamılesın...ınternette bu konuda otomatık hesaplayıcılar var onları kullanabılırsın....gebelik hesaplayıcıları yani.....bu arada kac embrıyo transfer edıldı canım ıkız olabılırmı acaba???.sevgılerımlea.s.

selam kızlar bende bekleyenlerdendim hemde 3 yıldır fakat,kayseride bir doktora gittim bana çok güzel bir tedavi uyguladı ve şuanda hamileyiiiim 4 haftalık ve şunuda söyleyim arkadaşlar ilişkiden 10 gün sonra kanda çok rahat belli oluyor hamile olduğunuz.bunu ben her 2 -3 güne bir kan tahlili yaptırdım ilişkiden 10 gün sonrasından beridir biliyordum hamile olduğumu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…