kaç ay içinde hamile kaldınız ??

kaç ayda hamile kaldınız?

• 9. aydan 12. aya kadar hamile kaldım

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    18

peluska06

ikizlerim melek oldu :(
Kayıtlı Üye
18 Mart 2010
2.449
104
arkadaşlar kaç ayda hamile kaldınız
ne kadar uğraştınız
fikir olması açısından açmak istedim
daha önce açıllmışsa modoretör arkadaşlar silebilir.

ben 4.ayımda kaldım kaybettim ve 1.evlilik yıldönümümde öğendim onuda kaybettim

evlendiğim ay hamile kaldım. 2. bebeğimizide yapma kararı aldığımızda da ilk ve tek denemede hamile kalmıştım. fazla doğurganım galiba:)

evlendiğim ay hamile kaldım. 2. bebeğimizide yapma kararı aldığımızda da ilk ve tek denemede hamile kalmıştım. fazla doğurganım galiba:)

Maşallah canım...
Ben 1 yıl oldu evleneli ilk günden beri korunmadık ama tutturamadık daha...
Sakıncası yoksa varmı uyguladığın bir yöntem paylaşabilir misin...

Maşallah canım...
Ben 1 yıl oldu evleneli ilk günden beri korunmadık ama tutturamadık daha...
Sakıncası yoksa varmı uyguladığın bir yöntem paylaşabilir misin...

bazı bayanlar ayda 1 den fazla yumurtluyorlar
o yüzden çabuk hamile kalıyorlar .):)

istedikten sonra 3.ay hamile kaldım. 10 haftalık kalbi durdu :KK43: korunma sürecinden sonra 3 ay geçti hamile kalamadım, bekliyorum!

ben hiç bir yöntem uygulamadım malesef çünkü ilk hamileliğime hiç hazır değildim.adet bitiminden hemen sonra hamile kaldım ama ikincisinde adet başlangıcımdan itibaren 14 gün saydım o gün korunmadık sonradan hep korunduk ve o günde hamile kalmışım:)belkide 1 den fazla yumurtluyorumdur bunu ilk kez duyuyorum. birde ilişkiden sonra hemen kalkmamak lazımmış diye duymuştum birde öyle deneyin bence.

Ben vajinismusu yendikten sonra 2. ayda hamile kaldim gerci 5 haftalikken dustu ama..
simdi dusukten sonra 1 ay korundum, adetimden hemen sonra calismalara baslicaz :))

Evlendikten 3,5 ay sonra hamile kaldım sanırım.ılk zamanlar korunuyoduk,son ay korunmadık ve test yaptım.Çift çizgi çıktı.

test sonucum bugün pozitif çıktı eğer yarın doktorda aynı fikirde olursa
ilk ay hamilelik olmuş olcak
yaklaşık 3yıldır evliyiz bebek hiç istemedik hem de hiç ama artık yaş geçiyo bebek de şart yani.
bebek düşüncesi yeni oluştu beynimizde.
ama her zaman sanki bebek düşündüğümüz an olacakmış gibi bi yargı vardı hesaplarımızı da ona göre yaptık.
tabi saçma bi düşünce bizim istememizle değil allahın istemesiyle olur.
bilmiyorum yarın bakcaz artık
ama eğer olursa bunu olumsuz düşünmemeye
ve düzenli uyku ve beslenmeye bağlıyorum.

X