KABURGA KEMİĞİ ÜZERİNDE AĞRILI ŞİŞLİK VE KİTLE

Experience83

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
1
0
41
Herkese merhaba
Son günlerde öksürürken, öne doğru eğilince sol tarafta en alt kaburgamin olduğu yerde acı oluyordu. Dün elimle yokladım baktım hafif bı şişlik ve elimin altından kayan yağ bezesi gibi bı kitle var.bugun hemen göğüs cerrahisine gittim, röntgen de bişey görünmedi ama cuma gününe ilaçlı tomografi istedi.
Benzer bir durumu yaşayan yada duyan var mı.yardimci olur musunuz tecrubelerinizle.cok endişeliyim

Herkese merhaba
Son günlerde öksürürken, öne doğru eğilince sol tarafta en alt kaburgamin olduğu yerde acı oluyordu. Dün elimle yokladım baktım hafif bı şişlik ve elimin altından kayan yağ bezesi gibi bı kitle var.bugun hemen göğüs cerrahisine gittim, röntgen de bişey görünmedi ama cuma gününe ilaçlı tomografi istedi.
Benzer bir durumu yaşayan yada duyan var mı.yardimci olur musunuz tecrubelerinizle.cok endişeliyim
Cok gecmis olsun aynı durumdayım ne dedi doktor size ne çıktı

Gittim ultrason istedi bir hafta sonra ultrason çekilecek ama sürekli düşünmekten kafayı yiycem galiba
Benim elime gelen doktorların eline de geliyordu. Ama ultrasonda görünmüyordu. Tomografi çekelim dedi istemedim. Muhtemelen yağ dokusudur dedi. Size de geçmiş olsun İNSAALLAH ne yaptınız

X