kabızımmm:((( yardımm

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
arkadaşlar 7+2günlük hamileyim kabızım maalesef daha öncede vardı ama gittikçe ilerledi napmam gerekiyo bugün wc de afedersniz 1 ssat durdum ve çıkınca yere yığıldım gözüm karardı çokta zorluyorum bebeğe bi zararı olurmukimerak ediyorumm.ama çok kötüyümmsenağlama

sinemeki diye bir ot var bu kabızlığa çok iyi geliyor bir bardak suda kaynatıp içebilirsin. hamileyken bir zararı olurmu bilmiyorum istersen bir araştır doktora falan da sor ama fazlası da ishal yapıyor.
geçmiş olsun
.

gecmis olsun canim,bol bol su ic...sulu seyler ye...birdenbire cok yeme o zaman daha cok olur kabizlik...bitki cayi icebilirsin ama cok fazla icme sakin.hamileyken cok bitki cayi icmek iyi degil...Tekrar gecmis olsun.

Kayısı kompostosu yap iç güzelim,bir de sakın muz yeme çok kabızlık yapar.Ayrıca elma kompostosu yiyebilirsin.Ilık suya zeytinyağı damlatıp içebilirsin.bol bol ılık su iç.Allah yardımcın olsun canım,rahat bir hamilelik geçirmeni ve sağlıklı doğum yapmanı diliyorum.Sevgiler.

rezene çayı iç canım 4 saate koşuyorsun tuvalete hihoyyyt
marketlede satılıyor yanlız doğadanın rezenesi baya iyi diğerleri pek etki etmedi
direk aktardan otda alabilirsin ama dozu ayarlayamazsan feci halde ishal olursun sositososito

geçmiş olsun canim..hepimizin derdi oldu bu :) ben doktoruma sordum..yemekten önce yesillik ye dedi..bagirsaklari genişletirmiş..buda kabizliği engellermiş..hergünde yeşillik yenmiyor tabi..ama bana en iyi gelen ac karnina elma yemek..en iyi çözümü elmada buldum..kayisi bende pek işe yaramiyor..ama yarayan cok kişi var :KK66: hepsi dogal şeyler hepsini dene :) elbet biri işe yarar :KK66:

selam

fazla wc de oturma heleki 1 saat iyi olmaz diye dusunuyorum . kayisi yada kara erik kaynat ic ye ve en önemlisi sebze yemegi ve corbasi ic sogan yepirasa ye hemen iyilesirsin
gecmis olsun su ic bol bollllll

ayşegülcüm duphalac diye bi ilaç var onu kullanabilirsin.gebelikte güvenle kullanılabiliyor.aynı sorunu bende yaşıyorum.bi de sabah kalkar kalkmaz bi bardak kaynatılmış ılıtılmış su iç

Canım bende de aynı şikayet vardı!Doktorum günde 1 bardak doğadan form içebilirsin zararı olmaz dedi,veya hergün 1 tane aktivya da yiyebilirsin :)Birde bol bol yürüyüş yap,oda iyi gelir.

X