KAbarık Saçlara çözüm

guldennnnnn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2024
224
44
31
Hafif dalgalı bir saç yapısna sahiptim ancak açma boyama sonrası saçlarım mahvoldu kopma esneme yok ancak aşırı kuruluktan kabarıyor.taranınca kıvırcık saçlıların saçlarını taradıgı zamanki gibi duruyor. Bunun bir çözümü yok mu kalıcı .veya anlık kurtarıcı birşeyler . Düzleştirme den dışarı çıkamaz oldum kabarıklıgını almak dakikalarımı alıyor .evden acil çıkacak olsam 1 saatten aşağı çıkamıyorum

Ben kerastase kullanıyorum boya sonrası bir süre. İsterseniz yeşil renk maskesini kullanabilirsiniz.

Hafif dalgalı bir saç yapısna sahiptim ancak açma boyama sonrası saçlarım mahvoldu kopma esneme yok ancak aşırı kuruluktan kabarıyor.taranınca kıvırcık saçlıların saçlarını taradıgı zamanki gibi duruyor. Bunun bir çözümü yok mu kalıcı .veya anlık kurtarıcı birşeyler . Düzleştirme den dışarı çıkamaz oldum kabarıklıgını almak dakikalarımı alıyor .evden acil çıkacak olsam 1 saatten aşağı çıkamıyorum

Hindistan cevizi yağı işe yarıyor, böyle çok az sürüp birkaç saat sonra yıkayabilirsin.
Ogx in keratin maskesi var, o da çok işe yarıyor, banyoda saç kremi gibi saçta bekletip durulayınca saça çok iyi nem kazandırıyor.

Ya içeriği nasıl bilmiyorum hiç araştırmadım çünkü kabarıklığı alabilecek her ürüne bodoslama dalıyorum, procsinin boom butterını çok beğendim ben.
Keratinin zamanla saçı incelttiğini okumuştum bide malum formaldehit olması çok korkuttu. Gerçi yine de bi kere yaptırdım. Videolardaki pırıl pırıllık bende olmadı o yüzden vazgeçtim.
Yalnız bahsettiğim üründen gerçekten memnunum. Önceden saçım dalgalı olduğu için çok üzülürdüm şimdi şükrediyorum. Hafif nemli saçıma uyguluyorum kendi kendine kurumaya bırakıyorum herkes aaaa ne güzel yakışmış maşa vs diyor. Tek dezavantajı çabuk yağlanıyor saç. Ama gülü seven dikenine katlanır 😅

X