KaaN'imLa EviMizdeyiZ TeyZeLeRi (:

Tebrik ederim alleynacım seninle aynı gün doğuracaktık ama olmadı :))) ama kaan bebek benim doğum günümde gelmiş :)))) Allah analı babalı büyütsün canım

Allah analı babalı büyütmeyi nasibetsin... yerimseniben
Allah tüm isteyenlere de bu mutluluğu nasibetsin...

canım benim maşallah cok tatlı.
biraz kalın giydirmemişmisin?bu sıcakta sadece badi giydir dedi bana doktor.corap bile giydirmiyorum

oy oyyyy yerim ben onun kırmızı yanaklarını maşallahhhhh

Tesekkurler ediyoruz kizlar oglumla birlikte iyi dilekleriniz icin.:asigim:
Sut kokulu opucuklerini gonderiyor oglum size teyzeleri:))
a.s.

ömürlü olsnn ALLAHm analı babalı bytsn nazarlardan korsn.. maşallah çok şeker.. canm sen neden o kadar çok hastahanede kaldn anlamadm..

Canim, Tr de nasil oluyor bilmiyorum ama yurtdisindayim ben ve burdaki hastane kurallarina gore sezeryan olanlar 4-5gun hastanede kaliyor,hemsireler ilgileniyor hem anneyle hem bebekle.:lepi:

Tebrik ederim alleynacım seninle aynı gün doğuracaktık ama olmadı :))) ama kaan bebek benim doğum günümde gelmiş :)))) Allah analı babalı büyütsün canım

:))Walla canim benim bebisin daha gelmeye niyeti yoktu da doktorlar bile zor aldi. Dogum olacagi gun sirti sirtima yapismis ki cikmayacagini ordan anla :roflol:

canım benim maşallah cok tatlı.
biraz kalın giydirmemişmisin?bu sıcakta sadece badi giydir dedi bana doktor.corap bile giydirmiyorum

Canim, yurtdisinda oldugumdan burda kis mevsimi simdi.O yuzden kalin giyiniyor.
şakkıdı

" Allah hepimizin cocugunu bizlere bagislasin kizlar.Evlat hasreti cekenlerede en kisa zamanda kucaklarina bebisler versin"

ay maşallah tosuncuk..
arkadaşım benimkide tombik dogdu ya beslemek zor oluyor doymak bilmiyor sıpalar..benimkide gunun 17 saati memede :)
Allah bağışlasın..

oyy oyy oyyy yerim ben bunu yaa allahım nazarlardan saklasın inşallahh çoook güzel bir bebek ..allah analı babalı büyütsün inşallahh..:CüvCüv:

oy oy kıyamam Allah bağışlasın
Allah analı babalı büyütsün inşallah

kız şu bebeğinin resmini al artıkkafamçokkarıştı içim gidiyor valla nazar değer diye.kıyamadım bebişe.nurum benimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…