KaaN'imLa EviMizdeyiZ TeyZeLeRi (:

Alleyna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
191
7
Selam kizlar (yeni anneler).
4temmuzda olmasi gereken dogumum 5 temmuzda sezeryanla oldu.
3 temmuzda hastaneye yatmistim.suni sanci verip suyumu patlatip o sekilde doguma alacaklardi ama catim bir turlu acilmayinca beklemek durumunda kaldilar.
en son 4 temmuzda 7 cm'e kadar acildi ki minimum 10 cm olmasi gerekiyormus.birde oglumun sirti benim sirtima yapismis.dayanacak gucum kalmayinca cumayi cumartesine baglayan gece sezeryana alip 12.24te yani 5 temmuzda 4kg100gr oglum dunyaya geldi.
Epidurel vuraraktan uyumadan dogumdaydim esimle birlikte.5 gun hastanede yattim.ilk 2 gun cok aci cektim.kalkamadim.Bebegim ilk gun mamayla beslendi, hemsireler bakti bebek odasinda agrim yuzunden ama degdi herseye.kuzumu yanima alip doyasiya kokladim ya gerisi bos gelir.Simdi sadece anne sutu iciyor oglum.resmen meme canavari.:) o yuzden ek mama vermeyi dusunmuyorum 6 aya kadar.
Dogumla ilgili son birsey daha soylemek istiyorum.sansiniz varsa normal dogumu deneyin kizlar cunku ben hastanede yatarken benden sonra dogum yapan normal dogumlular hemen ayaga kalktilar ve erkenden evlerine gidip bebekleriyle ilgilenebiliyorlar.

kaan20ly0.jpg

Kaan'im bu resimde 4 gunluk ama bugun itibariyle 18gunluk oldu teyzeleri.
su an yanimdaki besiginde melekler gibi uyuyor kuzum.Binlerce kez sukurler olsun Rabbime bana boyle bir melek gonderdigi icin coksekeriremsu

allah bagislasin cnm tam bir melek oglusun var cok cokkkk tebrik ederim

41 kere maşallah:nazar:... tam bi tosuncuk... analı babalı büyüsün sağlıkla inşallah:nazar::nazar:...

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım,melek gibi bir oğlun var maşallah,,

maşşallah. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Allah analı babalı büyütsün
bayılıyorum ben böyle tosun bebeklere. sanada geçmiş olsun.

ay yerum da ben bunu masallah rabbim nazarlardan saklasin cok tatli
4kg100gr masallah dogmus
allahim size bagislasin anali babali buyutmek nasip etsin insallah
darisi bizlere:teytey::teytey:

oyyy ooyyy gercektende tam bir melek coksekeriremsu Masallah cok tatli
Allah anali babali buyutsun canim, kuzunu bol bol öp bizim yerimize :1hug:

bence de normal dogum en iyisi :1closedeyes:

maşallah canım Allah analı babalı büyütsün darsı bizlerin başına ama vaktinde tabiki

maaşallah oğluşuna hem kilosu felanda iyi baya. tombiş bi yeğenimiz olmuş amanda aman. Allah analı babalı bytsn. Darısı başımıza

ömürlü lsun analı babalı buyusun sağlıkla günümüz geldiğinde bizede nasip etsin allah

ömürlü olsnn ALLAHm analı babalı bytsn nazarlardan korsn.. maşallah çok şeker.. canm sen neden o kadar çok hastahanede kaldn anlamadm..

Cnm çok tatli maaşallah , o kadar çekmene rağmen herşeyi çok güzel geçmiş olarak hissettirdin , gerçekten benim gibi bekleyenlere ve normal doğurma durumu olanlara moral oldun .. çok teşekkürler sevgiler..

Allah nazarlardan korusun..Ne şirin şey öyle..Nede güzel uyuyor..41kere maşallah! Darısı bizlerin başına.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

maşallah canım çok tatlı allah nazarlardan saklasın inşallahh

maşallah canım ebbeişinin kılosu çok ıyıyımış bu güne kadar en kılolu doğan temmuz bebişi heralde...allah analı babalı büyüsün ...darısı bizleree...

Allah analı babalı büyütsün maşallah çok tatlı melek gibi mışıl mışıl uyuyor darısı tüm isteyenlerin başına inşallah

X