ⓀⒶⒹⒾⓃⓁⒶⓇ ⓀⓊⓁⓊⒷⓊ'ⓃⓊⓃ ⒺⓃ ⒺⒼⓁⒺⓃⒸⒺⓁⒾ ⓀⒶⒽⓋⒺ ⒻⒶⓁⒾ ⒷⒶⓀⒾⓁⒶⓃ ⒼⒺⓎⒾⓀ ⓈⓄⒽⒷⒺⓉⒾ

teşekkürler :) bak yine bana baktırmaya gel yoksa darılırım . :)

Kız,falcılar nazlı olur..

Sen ne hevesli falcısın:)))

Bezdirirler seni burda:)))
evet severim ben fal bakmayı yoo hiçde bezmem valla :) çünkü seviyorum bakmayı :) sende baktırmak istersen burdayım :)

evet severim ben fal bakmayı yoo hiçde bezmem valla :) çünkü seviyorum bakmayı :) sende baktırmak istersen burdayım :)
Aaa en sevdiğim uye sensin artık:)))))

İçince ceker yollarım hi hi hi:)))) teşekkür ederim:)

canım üzerine uğraştığın bir işte başarılı olacaksın. isteklerine kavuşup muradına ereceksin. ayrıca farkında olmadan bir kişiye yardımın dokunabilir. seni aydınlık günler bekliyor. canım birde tepende bi göz var şeytan gibi bir insanın gözü ama sen onun kim olduğunu yakında çözeceksin. ayrıca malın ve mülkün artacak. birde sana biğr haber var o haber sayesinde malın mülkün dahada bollaşacak. ayrıca dikkat et, sakın kimseye bu sıralar sır verme çünkü etrafında kulak misafirleri var.

Teşekkür ederim :) Çalışmıyorum bir iş sahibi olmak en öncelikli dileğim. Aöf sınav sonuçlarımı bekliyorum bir de..
İnsanlar kendilerinden bıktırdı gerçekten, kendi halimde biriyim şeytanı dedikodusu bitmiyor, tanırım inşallah onları Bugün tekrar atsam bakabilir misiniz fazla olmazsam?

rica ederim :) aa canım o nasıl laf , istersen bir günde 100 tane at lafı mı olur.

tatlım, sen düşmanlarını yok etmeye çalışıyorsun. çoğu insanlardan bıkmışsın, onlardan kurtulmak için, kendinin güçlü olduğunu göstereceksin, ve de onları tependen uzaklaştıracaksın. ayrıca '' A '' harfinde biri var çok iyi bir insan bu yeni tanışacaksınız onunla bir arkadaşının vesilesiyle tatlım. yakında eline para geçecek, ama sana para geldiğini öğrenmesin kimse yoksa paranı çaldırırsın aman dikkat canım. asla paranı evde değil bankada saklıyabilirsin. hiç kimseye ama hi,çkimseye paralarından ve kıymetli eşyalarından bahsetme. birde canım en yakın arkadaşını elinden almak isteyen biri var aranızı bozmak isteyen biri... yakın zamanda o kötü insanla tartışabilirsin. en yakın arkadaşınla çok sık ilgilenmelisin canım. eğer onunla sık sık ilgilenirsen arkadaşını asla kaybetmeyeceksin :)

çok teşekkürler canım :)

canım, yakında seyahate çıkacaksın. yeni bir iş teklifi alıp mutluluktan uçabilirsin :) ayrıca bu sıralar bir telaş, bir koşuşturma halinde olacaksın, biraz yoğunlu günler seni bekliyor ama seyahate çıkıp dinlenebilirsin. ayrıca hedeflerine ulaşacaksın. Tatlım, kalbin çook temiz senin. tertemiz, yufka yürekli bir insansın sen. enin için çok güzel şeyler görünüyor. Fakat düşmanlarına karşı dikkatli ol. senini için mutluluk dolu haberler var :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…