ⓀⒶⒹⒾⓃⓁⒶⓇ ⓀⓊⓁⓊⒷⓊ'ⓃⓊⓃ ⒺⓃ ⒺⒼⓁⒺⓃⒸⒺⓁⒾ ⓀⒶⒽⓋⒺ ⒻⒶⓁⒾ ⒷⒶⓀⒾⓁⒶⓃ ⒼⒺⓎⒾⓀ ⓈⓄⒽⒷⒺⓉⒾ

buyur bakalım :)
tatlım geçmişten kalma bir haber gelecek sana. Canım senin arkandan şeytani bir plan yapılıyor sanırım, çünkü düşmanların var. ve de seni çok kıskanan biri var, örneğin sende birşey var diyelim hemen onu senden kıskanan kendisinin olmasınıisteyen biri eşyalırına ve paralarına çok dikkat et kimseye ne göster ne de anlat yoksa elinden kayıp gider canım benim. ayrıca '' B'' harfinde biri var. fakat üstü bulanık, bu kişi hayırlı, iyi bir insan değil. Hayatın bu sıralar karmaşalıklarla geçecek ama bir süreliğine aman dikkat et canım.birde üzerinde göz var fena hemde pörtlemiş böyle çünkü herkes seni beğeniyor , seni, vücudunu, davranışlarını, vs saçının teline kadar seven ve beğenenler var istemeselerde nazarları değmiş. Tatlım tabak falını biraz bulanık çekmişssin tam net göremiyorum ama neyse gördüğüm kadaını yorumlayım, hmm senin için yeni dostluklar va fakat peşinden düşmanlar geliyor aman dikkat canım. :)

hazır buralara kadar gelmişken benimde falıma bakarmısınız :p
baktığınızda hangi sayfada olduğunu haber verebilirmisiniz..şimdiden çok teşekürler
canım üzerinden öyle bir yük kalkacak ki derin bir oh çekeceksin. senin için mutlu günler geliyor hazırlan :) bu arada sana muhteşem bir haber gelecek öyle mutlu olacaksın ki... valla ne diyeyim senin için çok hayırlı şeyler görüyorum. :) birde bir kadın var etrafı çok kalabalık insanlar ve hayvanlar dolu, sen ona yardım edeceksin. onu kurtarıp hem kendini hemde onu mutlu edeceksin :) ve de sana çook minnettar kalacak :)

Eklentiler

• IMG_20150130_170903.jpg
    IMG_20150130_170903.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20150130_170910.jpg
    IMG_20150130_170910.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20150130_170915.jpg
    IMG_20150130_170915.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 69
canım üzerinden öyle bir yük kalkacak ki derin bir oh çekeceksin. senin için mutlu günler geliyor hazırlan :) bu arada sana muhteşem bir haber gelecek öyle mutlu olacaksın ki... valla ne diyeyim senin için çok hayırlı şeyler görüyorum. :) birde bir kadın var etrafı çok kalabalık insanlar ve hayvanlar dolu, sen ona yardım edeceksin. onu kurtarıp hem kendini hemde onu mutlu edeceksin :) ve de sana çook minnettar kalacak :)
:nazar::KK9::rolleyes: çok ama çok teşekkür ederim..:KK70::KK70::KK70:

canım, biraz yalnızlığa ihtiyacın var. şöyle bir kafa dinlemek için. falında birsürü insan var bu kişilerden biri sana tam bir kene gibi yapışacak. tam bir 404 yapıştırıcı sanki. her yerde karşında, kafanı bir kaldırcksın karşında arkanı döneceksin karşında, biraz sıkıntı vercek sana dediğim gibi mutlaka kafa dinle mesela kitap oku gez, alışverişe çık ama hep yalnız kal mesela televizyonu kapat aç interneti huzurlu müzikler dinle bak bende o şekilde rahatladım müzik inanılmaz birşey. herneyse tatlım birde kalbin hep hüzünle dolup taşmış. kafa dinlesen akıp gidecek ama herşey sana bağlı kesinlikle kafa dinle. ayrıca sei seven isnsanlarda var karınca sürüsü gibi :) seviliyorsun valla :)

canım, biraz yalnızlığa ihtiyacın var. şöyle bir kafa dinlemek için. falında birsürü insan var bu kişilerden biri sana tam bir kene gibi yapışacak. tam bir 404 yapıştırıcı sanki. her yerde karşında, kafanı bir kaldırcksın karşında arkanı döneceksin karşında, biraz sıkıntı vercek sana dediğim gibi mutlaka kafa dinle mesela kitap oku gez, alışverişe çık ama hep yalnız kal mesela televizyonu kapat aç interneti huzurlu müzikler dinle bak bende o şekilde rahatladım müzik inanılmaz birşey. herneyse tatlım birde kalbin hep hüzünle dolup taşmış. kafa dinlesen akıp gidecek ama herşey sana bağlı kesinlikle kafa dinle. ayrıca sei seven isnsanlarda var karınca sürüsü gibi :) seviliyorsun valla :)

ayy valla kaç gündür de bana kene gibi yapışan bi arkadaşı rüyamda görüyordum pislik ya : D

desene musallat olucak

sevildiğimi hissetmiyordum o kadar ama iyiymiş ))

çok teşekkür ederim gerçekten, beğendim 5 yıldız veriyorum ^-^

X