Cilt Bakımı Ürünleri JUVENA ürünlerini kullananlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

prensesi

tocasının pamuk prensesii
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2009
1.304
3
arkadaşlar juneva ürünlerini kullanan var mı merak ettim bir arkadaşım önerdi bana bitkiselmiş ucuz bir ürün değil ama memnun kalırsın dedi ben hiç duymamıştım duyan veya kullanan var mı??? bilmiyorumkismile

saol cnm kullanan kimsede yok anlaşılan tavsiye eden olsaydı deneyecektim bilmiyorumkismile

ben juvena nemlendirici kullanıyorum 4 aydır. memnunum yada değilim diyemem. çünkü kırışıklık giderici değil daha çok önleyici bir seri. işe yarayıp yaramadığını 35 40 yaşıma geldiğimde görebilirim sanırım:) şu an 25im=) ama kaliteli olduğunu herkes söylüyor.hatta isviçreli bilimadamlarının mucizesi deniliyor. kaydirigubbakcemile3

Merhaba, ben ilk olarak düzenli bir şekilde haftada iki gün juvenanın maskesini kullandım, yüzümde çok olmasa da sivilce izleri vardı ve tamamen yok oldu diyebilirim. Sonrasında birkaç kez bu markanın cilt bakımına gittim, memnun kaldım. Şimdi de peeling ve toniğini kullanıyorum. Gerçekten hızlı ve gözle görülür sonuçlar veriyor. Elimdeki diğer markaların nemlendirici, göz kremi vs. bittiğinde yine Juvena alacağım. Sizlere de tavsiye ederim ama öncesinde internet yerine Sevil gibi mağazalara uğrayıp alın ki cildinize uygun ürünleri bulabilesiniz.

X