JUST a little ZILGIT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
çok iyiymiş yhaa maşallah sana ben de inşaat muhendısı olmayı cok ıstedım dogudakı unvlerde tutturdum da ama nasıp öğretmen olmakmıs

Ben de ben de teknik üniversite olmasını istedim KATÜ oluyordu ben de harita yazdım istanbulda daha iyi bir üniversite olsun diye. Yani okul seçtim aslında. O döneme dair o kadar pişmanlığım varki ...

neyse sen mutlu gibisin işin de var gerisi teferruat artık

işimi çok sevıyorum ama benım de dokuz eylul takıntım vardı orda okuycam dıye tutturdum o yzden öğretmenlık oldu ama su anda mutluyum gercekten bolumumu de ısımı de sevıyorum

işimi çok sevıyorum ama benım de dokuz eylul takıntım vardı orda okuycam dıye tutturdum o yzden öğretmenlık oldu ama su anda mutluyum gercekten bolumumu de ısımı de sevıyorum

Gerçekten bu dediklerin çok önemli şeyler... Ben çalışmamış olmama sonradan pişman oldum şu anki aklım o zaman olsaydı çok farklı olurdu .. Ama nasip artık

Gerçekten bu dediklerin çok önemli şeyler... Ben çalışmamış olmama sonradan pişman oldum şu anki aklım o zaman olsaydı çok farklı olurdu .. Ama nasip artık
olsun sonucta basaramayacagın bırsey degıl yaptıgın ısı de hobılerını katarak daha eğlencelı hale getırebılırsın cnm çok da ıstıyorsan radıkal bı karar da verebılırsın ınsan en ıyı en sevdıgı ısı yapar

[QUOarkadgece, post: 38185218, member: 377773"]Kiz sen sigara mi iciyorsun? cok ayip coooook...

Off ayrica su memleketnire denen sahsi taniyaniniz var mi acep?[/QUOTE]
Maalesef evet
Yok tanimiyorum canm

just senin önceki avatarın çok güzeldi ya
bu da güzel de seni onunla özdeşleştirmiştim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…