JUST a little ZILGIT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla bacim lahmacun da mayistirdi uykum geldi. Nereye gittin ki sen? Benim cok uykum geldi gencler ya. Kocam da gelmedi off. O gelene kadar burada kalayim ama o gelince cikarim haaa

kaçta geliyor senin kociş
bulaşık yıkadım ortalığı topladım sonra da duşa girdim saç baş derken geldim

Altıma işicem şu an

faceden gelen mesaja bak

"Aman Allahım bu ne güzellik böyle Kelimeler kifayetsiz kaldı güzelliğin karşısında"

aralara da bir sürü kalp koymuş shahshahsa

kaç kıza yolluyor acaba bu mesajı

Bitmedi bu tipler, ben de denk geliyorum üstelik hem bana hem kardeşime aynı mesajı yolluyorlar

SELAMLAR ÖNCELİKLE
ÜMRANİYE YE YENİ ATANDIM,ÖĞRETMENİM,
KUZENİMLE BİRLİKTE ÜMRANİYE DE YAŞIYORUM,DUDULLU TARAFLARINDA BU KOCA ŞEHİRE YABANCI OLDĞUMDAN Bİ TEK BU İLGNÇ İSİMLİ YERİN ADI KALIYO AKLIMDA
ASLEN BALIKESİR BANDIRMALIYIM,
SABAH GİRİYORUM DERSLERE,ÖĞEDEN SONRAM EVDE GEÇİYO,KUZENİM DE ÇALIŞTIĞI İÇİN SIKILIYORUM,
EN AZINDAN BU DEVASA METROPOL ÜZERİNE İKİ LAKIRDI YAPMAK İSTERİM,
Bİ BEKLENTİM DE YOK AYRICA,PİYASADAKİ STANDART ABAZALAR KATEGORİSİNDE GÖRMÜYORUM KENDİMİ,ANA FİKRİNİ ANLADIĞINIZI UMUYORUM BU ROMANVARİ MESAJIMIN,SADECE MASUMANE MUHABBET,VAKİT AYIRABİLECEĞİNİZİ UMUYORUM HANFENDİCİMM,,,,

abazanlık insana neler ettiriyor

Bitmedi bu tipler, ben de denk geliyorum üstelik hem bana hem kardeşime aynı mesajı yolluyorlar

ay yoksa şu şey mi 27 yaşındayım boyum 1.90 sevgilim evime giremez nişanlım yatak odama giremez diyen abi mi
3 kıza sordum 3üne de gelmiş ya

Aynen. Sakin benden sonra devam etmeyin keserim uleeeen

zaten çişim geldi bak 2ye kadar işemicem senin için

sabah gel topici uyandır ama ona göre

ben beğendim bence evlen bu çocukla

Yok bu çocuk 3 değil 3000 kıza yazmıştır bu mesajı bir de hep aynı noktası virgülüne

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…