jolie fresh doğal koltukaltı deodorantı kullanan varmı?

mayflowers

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2010
331
1
jolie fresh doğal koltukaltı deodorantı kullanan varmı?

eczanede bu ürünü gördüm..ama kullanan arkdaşların deneyimlerini merak ediyorum.

Hamile olduğum için kimyasal içerikli bir koltuk altı kullanamıyorum...
Ayrıca ter bezlerim hormonlara bağlı olarak o kadar hızlı çalışıyorki deli oluyordum..
kardeşimin önerisi üstüne %100 doğal olan jolie koltuk altını kullandım....Hem içim rahat hemde terlemeyi fazlası ile önleyerek kesin sonuç sağlıyor...
çok memnunum ve herkese de tavsiye edebilirim........:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Hamile olduğum için kimyasal içerikli bir koltuk altı kullanamıyorum...
Ayrıca ter bezlerim hormonlara bağlı olarak o kadar hızlı çalışıyorki deli oluyordum..
kardeşimin önerisi üstüne %100 doğal olan jolie koltuk altını kullandım....Hem içim rahat hemde terlemeyi fazlası ile önleyerek kesin sonuç sağlıyor...
çok memnunum ve herkese de tavsiye edebilirim........:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

bu ürün ter kokusunumu önlüyor yoksa terlemeyi mi???

bu jelden geçenlerde erkek kardesime gittiğimde banyosunda gördüm,gayet güzel olduğunu söyledi.sizin yorumunuzu da okuyunca ben de almaya karar verdim,hamilelik sürecinde kullanılabilmesi açısından çok iyi..ben avene'ninkini almıstım,o da zararlı kimyasallar içermiyor,ben de biraz çabuk terlerim ama terim öyle çok kötü de kokmaz buna rağmen ter kokusunu önleyemiyor,onun için yarım bıraktım.

bu jelden geçenlerde erkek kardesime gittiğimde banyosunda gördüm,gayet güzel olduğunu söyledi.sizin yorumunuzu da okuyunca ben de almaya karar verdim,hamilelik sürecinde kullanılabilmesi açısından çok iyi..ben avene'ninkini almıstım,o da zararlı kimyasallar içermiyor,ben de biraz çabuk terlerim ama terim öyle çok kötü de kokmaz buna rağmen ter kokusunu önleyemiyor,onun için yarım bıraktım.

Süper bi ürün dogaldeodorant.com'da Crystal Deodorant diye farklı bi marka da var. Ambalajı daha ergonomik ve diğer ambalajlar düşünce kristal deodorantı koruyamıyor. Crystal daha dayanıklı. Ama temel olarak ben bu deodorantların hepsini şiddetle tavsiye ederim:)

arkadaşlar bu jolie yi nerden bulavbilirim?eczaneme sordum orda yokmuş.kozmetik ürünümü?bu kadar etk,iliyse bende kullanayım.bioderma aldım ama ne terlemeyi önlüyor nede kokuyu kesinlikle tavsiye etmiyorum

X