Doğuma Hazırlık johnson lotus bebek arabası ve cosby kare oyun parkı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

madammatilda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2012
226
3
Merhaba arkadaşlar...Deneyimli anneler veya markalar hakkında bilgisi olan var mı?

Johnson DB-210 Jogger Travel Bebek Arabas + Oto Tama Koltuu (kili Set) - Bebefix.com-Bebeinin Hereyi Burada,bebek arabas,bebek beik

Bu puset tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Yeni doğanda kullanılıyor ve daha sonrasında da. Ayrıca puset baston puset gibi kapanıyor. Benim sorum ben bu ürünü gittiğim yerlerde göremedim; sadece iki yerde ürünün üst modellerini gördüm ve fiyatı iki katıydı. Bu ürünü kullanan anneler, ana kucağı sizce güvenli mi? Araçta da kullanmak istiyorum. Bana hediye olarak baston puset geldi bu arada...Ana kucağı ve oto koltuğu pahalı, böyle karlı olur diye düşündüm.

cosby-kare-oyun-parki-95x95-benetton-81587428

Bu ürün kaç yaşına kadar kullanılır? Bebek içinde durur mu? Arkadaşımın bebeği çok hareketli sadece acil durumlarda içine bırakabiliyor; ama aşırı hareketli bir çocuk...Boşuna para vermek istemiyorum, arkadaşım çocuğa göre değişir dedi...

3 tekerlekli olanı aldık. çok kötü idi. 3.ay da sağa çekmeye başladı. sonra jant kapakları düştü . lastikleer gövdeye sürtmeye başladı. servise götürdüm ve garanti dahilinde yaptırdım. daha 2 ay geçmeden eski hline geldi. 2yıl doldurunca attım. daha çocuğum büyümeden arabasız kaldı. kesinlikle kraft gibi ekonomik ve kaliteli modelleri tavsiye ederim. johnson yerli sermaye diye aldık ama pişmanım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…