Jinekoloji muayenesi

Belirsiz06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2022
6
1
23
İyi günler ablalar ben 22 yaşında 2 senelik evliyim 3 4 ay önce adet düzensizliği yaşadım doktoro gittim alttan ultrasonla baktı hiçbir sıkıntı yok dedi eğer olsaydı söylerdi dimi ben biraz takıyorum buna korkum var birşey var olur vs. Diye bide hamilelik düşünüyorum 3 4 aydır deniyoruz olmadı ilerleyen günlerde olurmu şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Doktorun bir sorun görünmüyor demesi gebeliğe engel bir durum görünmüyor anlamındadır ama bu kesin ve garanti olarak gebelik oluşacak anlamına da gelmez malesef. Sayısız etken var gebelikte...kimileri istemeyerek sahip olur kimileri ister sahip olamaz. Forumu araştır daha fazla bilgi sahibi olursun.

Adet düzensizliği için gittiğimde baktığında Hiçbir sıkıntı gözükmüyor dedi hani rahimde yumurtalıklarda bir sorun olsaydı söylerdi dimi onu sormak istedim yumurtalıklarının ikiside çalışıyo hiçbir sorun gözükmüyo dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…