jinekolog muayenesi

Nadas

Guru
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2008
2.925
55
39
merhaba kızlar..benim bir sorum var daha önce hiç jinekologa gitmedim allaha şükür bir rahatsızlığım yok ama şu sıralar rahim kanseri olayını çok sık duyar oldum.evli de değiliim ama her bayanın kontrol amaçlı gitmesi gerektiğini duydum.sorum şu s.s.k hastanalerinde sigortamla bu işlemleri gerçekleştirebilir miyim yoksa bu tür keyfi kontroller için özele mi gitmem gerekiyor?

Canim ewet haklisin rahim hastaliği günümüzde çok yayginlaşti.bence özele gidersen daha iyi ilgilenirler işini daha çabuk halledersin:::

Canım S.S.K. da da yaptırabilirsin ama tavsiye etmiyorum kesinlikle... Nişanlıyken böbreklerimle ilgili bir rahatsızlık nedeni ile gitmiştim.. yumurtalıkları kontrol etmeleri gerekiyormuş kadın Doğuma sevk ettiler...
Ama böyle bir rezillik ve iğrençlik olamaz.. ağlaya ağlaya çıktım muayeneden.. ev eşim(o zaman nişalnlım) o gün bir daha SSK ya gitmeye tövbe etti...

cnm ben özele gitmiştim yakında düğünüm var işte düğün öncesi bi konrol gibi ...
Tahlil utrasyon ..şükür herşey normal cıktı istersen ssk..ya istersende özelegidersin ..anlaşmalı özeller muaneye sadece 20 ytl alıyo...tabi bu izmirde ...git cnm korkulacak bi muane değil ..umarım herşey yolundadır

peki muayene ücreti nekadar özellerde?

X