jiletten sonra kasınan bacaklar...

vebaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2009
21
0
34
arkaşlar ben backlarımı jiletle aldığımda daha pürüzsüz oLuo ama cok kaşındırıo cıkmaya basLadıında ..biLdiiniz bir yöntem varmı bu kasınma icin ?? yardm edinn

nemlendirici sürmeyi denedinmi?
ben öyle yapıyorum kaşınma olmuyor...

jilet vurmayın bacaklarınıza aynı sakal gibi çıkıyorr agda yapamıyosanızda makina ile alın acımıyor ve pislikte olmuyor ayrıca kaşınmıyorda bence en etkili çözüm budur arkadaslar a.s

cnm bnm tüylerm cok ince jiletLe aLdıımda sorun oLmuor. daha pürüzsüz oLuor :s ama işte bu kasıntı beter bişey. ztn cok sıkta jilete vurmuor temzLnsn die arada. dedm acaba herkeste mi oluo bu kasıntı :S

canım neden jilete vuruyon kii
kaşıntı için bebe yagı sürr

epilasyon öncesi jilet kullanılmasını söylerler hep.. kıl kökleri güçlensinde daha çabuk cevap versin seansa diye... bende başladım .. normalde hep ağda kullanıyordum ama lazer epilasyona başlayınca jilet kullanmam gerektiğini söylediler.. cidden çok kaşıntı oluyor.. bebe yağları nemlendiriceler kremler kar etmiyor bunun başka bi yöntemi olsa keşke..bilen varsa önerebilir mi???

cnm sana stilex kremi tavsiye edebilirim.kaşıntıya karşı birebir.eczanelerde 5 lira gibi bir fiyata satılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…