Jilet izi giderme

watershine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2012
102
0
Kızlar merhaba tekrar. Malum yaz geldi tüylerle başlar dertte. Ben sıkıntıdan sürekli almaktan bıktığımdan jiletle aldım geçende bacaklarımı. Acayip kaşıntı yaptı, hars hars kaşıdım durdum sonunda hep iz kaldı bacaklarımda. oooff offf. yanık lekesi gibi kara kara duruyor hala da kaşınıyor,yaralı çocuklar gibi. Uzamasını da bekleyemem yaz; deniz, havuz, etek, şort derken. Ne yapmalıyım bu izlerin azalması ya da mümkünse yok olması için. Bir de selülitlerim cabası yanında bonus, hele doğum kontrolleri kullandıktan sonra iyici çoğaldı onu da takıyorum kafaya. Bir de nasır çıktı başıma yetmezmiş gibi oyy bana oyylar bana. Çok sinirim bozuluyor.Önerilerinizi bekliyorum dört gözle...

Son düzenleme:
Kızlar merhaba tekrar. Malum yaz geldi tüylerle başlar dertte. Ben sıkıntıdan sürekli almaktan bıktığımdan jiletle aldım geçende bacaklarımı. Acayip kaşıntı yaptı, hars hars kaşıdım durdum sonunda hep iz kaldı bacaklarımda. oooff offf. yanık lekesi gibi kara kara duruyor hala da kaşınıyor,yaralı çocuklar gibi. Uzamasını da bekleyemem yaz; deniz, havuz, etek, şort derken. Ne yapmalıyım bu izlerin azalması ya da mümkünse yok olması için. Bir de selülitlerim cabası yanında bonus, hele doğum kontrolleri kullandıktan sonra iyici çoğaldı onu da takıyorum kafaya. Bir de nasır çıktı başıma yetmezmiş gibi oyy bana oyylar bana. Çok sinirim bozuluyor.Önerilerinizi bekliyorum dört gözle...

yaraların için tek önerim sabah akşam güzelce kremle yağlaman,çabuk geçiyor ,selülitler için bişey diyemem kelin ilacı olsa başına sürer :KK43:

madecassol krem kullanın kızlar lekelere iyi geliyor. tabi önce kabak lifi kesesiyle banyoda yıkayın bacaklarınızı

bi süre devam edin farkı göreceksiniz:KK12:

ben Türk kahvesi-limon karışımıyla peeling yapıyorum çok iyi geliyor. bende batık yok hem cildim arınıyor hemde kahvenin doğal

yAğıyla cildim besleniyor

Epilatör mü kullanıyosunuz ?
Batıkları önlüyosa bende deneyeceğim,çatlaklar için kahve-limon yapıyodum ama üşendim bıraktım

Epilatör mü kullanıyosunuz ?
Batıkları önlüyosa bende deneyeceğim,çatlaklar için kahve-limon yapıyodum ama üşendim bıraktım

evet epilatör kullanıyorum ama bende batık yok, kardeşimde var. epilatör daha iyi sanki

kabak lifi kesesiyle ovuyor bacaklarını, madecassol de sürüyor. kahve karışımıda yapıyor. aslıında lazer kesin çözüm

ben kahveyi yüzüme uyguluyorum karma cildimi temizleyen o. topuklarıda yumuşacık yapıyor. deneyin artık peeling ürünlerine para vermeyeceksiniz

evet epilatör kullanıyorum ama bende batık yok, kardeşimde var. epilatör daha iyi sanki

kabak lifi kesesiyle ovuyor bacaklarını, madecassol de sürüyor. kahve karışımıda yapıyor. aslıında lazer kesin çözüm

ben kahveyi yüzüme uyguluyorum karma cildimi temizleyen o. topuklarıda yumuşacık yapıyor. deneyin artık peeling ürünlerine para vermeyeceksiniz

Cavabınız için teşekürler
Tavsiyelerinizi ciddiye alacağım
Bende epilatör kullanıyorum,çok fazla batık yapıyo,deneyeceğim

kılcal damarlara bir çözüm var mı ya varis yok fakat kılcal damarlarım cok belırgın malesef

zeboş yüzüne uyguladığında lekelerinide alıyormu yoksa sadece temizlemek amaçlımı kullanıyorsun birde tarifini bir verebilirmisin

madecassol kremi bende öneriyorum, yara izlerine çok iyi geliyor

Selülit :) kardeş olduk uğraşmıyorum artık :KK33:

Türk kahvesinin telvesiyle bende ellerimi ovuyorum yumuşacık oluyor, ayrıca yüzüme de sürüyorum bazen iyi geliyor.. Birde kahve ve limonu katı bir karışım haline getirip bir çay kaşığı kadar içtiğinizde ishale de iyi geliyor hanımlar :KK53:

Bacaklarında ki yaralar için bephanten de deneyebilirsin canım..

Son düzenleme:
Benimde bacaklarımda batık izleri var malesef
Çocuk bacağı gibi yara bere içinde görünüyo :KK14:

Sizin batıklarınıza en kalıcı çözüm lazer epilasyon.Batıktan müzdarip olan birço karkadaşım yaptırdı ve sonuçtan çok memnunlar.Batık,iz miz hiçbir şey kalmamış.Tabi etek,şort,mayo vs giiyiyosanız,yazın bitmesini bekleyin sonra yaptırıp bir oh çekin :)

zeboş yüzüne uyguladığında lekelerinide alıyormu yoksa sadece temizlemek amaçlımı kullanıyorsun birde tarifini bir verebilirmisin

keşke lekeleri götürse:KK31:

kahve telvesiyle limonu krem kıvamına getiriyorum. duştayken ıslak cildime sürüp masaj yapıp, duruluyorum:KK34:

X