Jellian Markasından Haberi Olan Varmıdır?

Jellian Markasını Biliyormusunuz?

• Evet

OY: 4 100,0%
  • Hayır

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    4

sultankeskin345

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2017
2
1
33
Merhaba arkadaşlar,
Forumda yeniyim yaşım genç ama medikal kozmetik ürünlerini güncel olarak takip etmekteyim.
Güzellik fuarlarını takip eder yeni markaları tanımaya çalışırım. Bu konuda meraklı biriyim kısacası :)
Hangi kadının güzellik ürünlerine merakı olmazki zaten :)

Gel gelelim sizlere ne sormak istiyorum. Yakın zamanda Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde güzellik ve bakımla ilgili bir fuarı gezdim bir çok yeni marka gördüm. Jellian markası orada ilgimi çeken markalardan oldu.

Buradan siyah maskeden bir tane aldım deneme amacıyla kullandım ve etkisi hosuma gitti, piyasadaki bir çok bilinen markadan daha güzel ve çokta hoş bir kokusu var, cildi rahatlatıyor ve arındırıyor. Diğer ürünlerini internetten inceleme fırsatım oldu ve daha bir çok ürünü varmış.
Bu markayı daha önce duyan, yada ürünleri kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum. Bir kaç ürün daha almak istiyorum sizlerdende tavsiye bekliyorum. :KK3::KK3:

Bende jellian markasının 4 başlıklı frimatör cihazını kullandım. Cilt ve makyaj temizleme alanında çok yararlı bir ürün bayanlar.
baslikli-frimator-cilt-temizleme-cihazi.jpg

Neyin reklamından bahsediyorsun biz burada konu açıyoruz ki fikir alıp verelim.
Burada sizlerde açtığımız konuda olumlu yada olumsuz yanıtlar bekliyoruz.
İnsanlar bir şey sorunca Reklamlarrrrr diyerek etiket basmasına uyuz oluyorum. VAZGEÇİN ARTIK
Kime gidin şu ürünü satın alın dedim yada link verdim?
Sadece fikir istemek reklama giriyorsa hoşgeldin Reklamlarrrrr @Kova hatunu

X