Jartiyer Takım + Plus Size Sütyen

mybra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2013
173
97
Merhabalar,

Bulunduğum yerdeki mağazalarda maalesef bulamıyorum, dahası internette de bulamadım.
Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar var mı aramızda? elinde olmayıp kullanılmamış olabilir.
Bir internet sitesi adı da olabilir, yurtdışı bir kaç site buldum ancak Türkiye'ye kargoları yok.

En son 85-B giyiyordum sonra D oldular, mevcut piyasadaki iç giyimler maalesef rahat değil.

Ben dolgusuz, 90 C ölçülerinde, yada 85-C ölçülerinde Balconet de dedikleri, , toparlayıcı plus size sütyen arıyorum.
Ekteki gibi dolgusuz, toplarlayıcı dediklerimizden ama geniş cup ölçüsünde...
Kullanılmamış / az kullanılmış satmak isteyen varsa, benimle iletişime geçebilir.
Şimdiden teşekkürler..

Eklentiler

• Ekran Resmi 2016-01-24 22.23.57.png
    Ekran Resmi 2016-01-24 22.23.57.png
    208,1 KB · Görüntüleme: 195
  • Ekran Resmi 2016-01-24 22.24.12.png
    Ekran Resmi 2016-01-24 22.24.12.png
    146,8 KB · Görüntüleme: 191
Son düzenleme:
Canim koton ve defactoya bakarsan çok güzel sudyenler var içleri boş ve kalıp olarak tam ve rahat.

Canım teşekkür ederim, onlar hiç aklıma gelmedi :)

Ben kullanıyorum ve inanılmaz memnunum defactodada gordum kullanmadım ama koton gerçekten çok güzel. Polo sutyenlerde güzel canim

Ben kullanıyorum ve inanılmaz memnunum defactodada gordum kullanmadım ama koton gerçekten çok güzel. Polo sutyenlerde güzel canim

canım görünmüyor ama çok önemli bir parça bu :) rahatlık ve duruşu her sütyen sağlayamıyor.

Canım teşekkür ederim, Triump'tan buldum bir kaç tane :) teşekkürler.

Patya diye bi site var oradan bulabilirsiniz. Ben kullanıyorum toparlayıcı kalıpları çok güzel

Arkadaşlar merhaba,

Açık renkli bir elbisem altına giyebileceğim kaliteli bir jartiyer takım arıyorum.

Renk olara ekru yada pudra yada beyaz olabilir, ama koyu renk olmaz.

Beden 90 B-C ölçülerinde, sütyen dolgusuz olmalı. yoksa olmuyor.

Satmak isteyen olursa benimle iletişime geçebilir mi lütfen?

belt.jpeg

Herkese merhabalar,

Bu bir set midir, yoksa kombin mi yapılmış. Bu modeli bulamadım hiç bir yerde de? Bilen varsa çok sevinirim :)
tşk.

Arkadaşlar merhaba,

Açık renkli bir elbisem altına giyebileceğim kaliteli bir jartiyer takım arıyorum.

Renk olara ekru yada pudra yada beyaz olabilir, ama koyu renk olmaz.

Beden 90 B-C ölçülerinde, sütyen dolgusuz olmalı. yoksa olmuyor.

Satmak isteyen olursa benimle iletişime geçebilir mi lütfen?
Canım senle konusmus muyduk emin olamadım ama şu takımım var:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ertakimi-ve-mavi-balik-abiye-nisanlik.891768/

Merhabalar,

Bulunduğum yerdeki mağazalarda maalesef bulamıyorum, dahası internette de bulamadım.
Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar var mı aramızda? elinde olmayıp kullanılmamış olabilir.
Bir internet sitesi adı da olabilir, yurtdışı bir kaç site buldum ancak Türkiye'ye kargoları yok.

En son 85-B giyiyordum sonra D oldular, mevcut piyasadaki iç giyimler maalesef rahat değil.

Ben dolgusuz, 90 C ölçülerinde, yada 85-C ölçülerinde Balconet de dedikleri, , toparlayıcı plus size sütyen arıyorum.
Ekteki gibi dolgusuz, toplarlayıcı dediklerimizden ama geniş cup ölçüsünde...
Kullanılmamış / az kullanılmış satmak isteyen varsa, benimle iletişime geçebilir.
Şimdiden teşekkürler..
Canım sana özelden resim gönderiyorum , penti marka 85 C toparlayıcı model

X