Makyaj Ürünleri Jane Iredale "cilt bakım makyajı" ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben kullandım arkadaşlar jane iradeleyi eczacı arkadaşım önermişti ama bir föndöteni 105 ytl:1shok: id everday falan varken buna okadar para vermem hem söylendiği kadar doğal da değilmişştatlicadiarzu

anladım arkaşım bilgi verdigin için çok teşekkür ederim sonuçta hangisi en az zarar veriyorsa, hangisi en dogalsa onu kullanmak isteriz hepimiz..

cnm id yi kendi fırçasıyla kullanman lazım öyle mi yaptın?çünkü i d çok am açok kapatıcıdır.profesyonel makyaj uygulaması gibidir yani

ewt ben i.d yi kullanmıştım..kapatıcılıkta üstüne yok mükemmel bir ürün harika! ..şimdi de jane iredale yi deneyeyim dedim sipariş ettim bakalım o nasıl olacak..ama cidden pahalı ya i.d daha ucuz ve kapatıcılığı mü-kem-mel!

jane iredale fondoten sipariş etmiştim kullanıyorum 2 haftadır fena değil memnun gibiyim..gene belli olmaz..çünkü i.d yi ilk kulllandığım zaman da memnundum sonradan böyle cildime ağır gelemeye başladı kaşıntı ve batma hissi uyandırıyordu..bakalım jane iredale de neler olacak..ama cildimde jane iredale i.d ye nazaran daha az hissediyorum daha hafif geldi..

bende ızmırde oturuyorum fondoten dogallık acısından oldukça basarılı cıldın nem tutmasını gunboyu yumusak kalmasını saglıyor ancak ve ancak kesınlıkle kapatıcı özellıgı bulunmuyor sadece cılt yuzeyındekı pıgmentasyonu kapatıyor onundısında cıldınde cıddı lekeler olan (dogum lekelerı ve gunes lekelerı gıbı) sıvılce LEKELERI olan sıvılce demıyorum sıvılce lekelerı olan kısıler cok memnun kalmayacaktır ama onun dısında hafıf bır makyajda lekesız cılltlerdeınanılmaz guzel bır urun evet bıraz fazla tuzlu ozellıklerıne gore ama cılt bu hafıfe alınmaz bence
sevgıyle ve cok guzel kalın

İyi hoşda arkadaşlar renkleri kötü..Heral demek ki kimyasal maddeleri katmadıkları için fazla seçenek olmeyor!olmuyor olmuyor ...ikisi birarada olmuyor..

Kızlar ben de eczacımın ısrarlarına ve bir çok kozmetik markalarını denemiş biri olarak bugünden itibaren Jane İredale kullanmaya başlıyorum (
Konu açılalı uzun zaman olmuş hala kullanan kimsecikler yok mu.?

ben de dün aldım göz kalemini, daha önce fresh minerals kullanıyordum. ama aldığım güzellik merkezi stoklarda kalmadığını söyleyince mecburiyetten aldım. daha önce mac de kullandım. ama gözümde alerji oldu. göz kapağım şişmeye başladı. ayrıca lens kullanıyorum puslugörmeye başladım. fresh minerals de böyle blir sıkıntı yaşamamıştım. inşallah jane iredalede de yaşamam. puslu gözle görmek iyi olmuyor

Fon de teint ,pudra ve farını aldım dün.Daha önce vichy,IDve younblood kullanmıştım, hepsi yok oldu piyasadan .
Bakalım bununla nolacak

bende bugüne kadar bir çok marka deneyimim ilk başta maybelline le başladım loreal ,mac in de concealer fondöten msf pudra hepsi bana alerji yaptı öyleki minerilaze pudrayı kullandığımda cildimde batma oluşunca acaba ürünlerinin son kullanma tarihlerinden bile şüphelendim ama çareyi jane ıredale de buldum onun göz altı kapatıcısı ve pudrasını kullanıyorum fondöten renkleri çok koyu olduğu için kullanmıyorum; daha doğrusu benim rengim türkiyede yok ama bayılıyorum yıllardır kullanıyorum ama çok memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…