izmitli ekim anneleri

merhaba canım.ben konak hastanesinde yapmaya düşünüyorum.hem doktorum orda hem benim için daha hesaplı olaca diye düşünüyom...

evt canım konak çok iyi bir hastane .ben yapamıyorum doktorum kadın doğum çocuk hastanesinde mecburen orada yapıcam

Son düzenleme:
valla ben istanbulda yaşıyorum ama izmitliyim.Ailem orda.doğumum martta olacak ama izmit kelimesini duyunca bende akan sular duruluyor valla kusura bakmayın.Ben de aranızdayım bundan sonra olur mu:çok üzgünüm:Konak Hastanesinin doğum için iyi olduğunu biliyorum ama ıvır zıvır herşey için para istiyorlarmış.Yok şu tahlil,yok şu yapılacak vs çok fırsatçılarmış.Küvez paraları çok pahalıymış.Amcamın oğlunun eşi doğum yaptı orda, ondan biliyorum

canım istanbulda yaşaman önemli değil önemli olan kalbinin izmitte atması değilmi?aynen hastane çok güzel ama tahlil filan derken maliyeti artıyor,ama şimdi hastanelerde indirim var sigortayla anlaması var konak hastanesinin belki fiyatlarda indirim olur araştırmak lazım.mesela kocaeli merkez polikniğinde sadece 10 ytl veriyorsun geri bütün tahliller ücretsiz .öncede 100 ytl yi buluyordu tahliller.

evet sigortayla anlaşması var biliyorum.Yengem de ssk lı olarak gitti ama pişman olmuş.sonradan sürekli kontrollere çağırıyorlarmış.Benim eşim de konakta boyun fıtığı ameliyatı oldu,çok memnun kaldık.İlgi,alaka süperdi.İnsan gibi muamele görüyorsun ama duyduklarım bu yöndeydi paylaşmak istedim yine de bilgin olsun diye.Bu arada ahhh ahh izmitim,aklım hep orda zaten(

Konak iyi Bir Hastane Bencede orda Yap Dogumunu Canim Cooook iyi bilirim Orayia.s.

ilk aylarımda çok araştırma yaptım hangikadın doğumcu iyi diye.tabi hastane de çok önemli.konak hastanesinden çok güzel şeyler duydum.o yüzden de orada doğum yapmayı düşünüyorum.sende güel şeyler söyleyince bir kerede daha rahatladım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…