İzmirliler ömer köroğlunu dinleyen varmı??

meltosh

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
1.059
52
32
radyo 35 te haftaici hergece ve pazar gecesi saat 21,00-24,00 arası ömer köroğlu var.dinleyin gercekten okuduğu hikeyeler ve şiirlerde kendinizi buluyorsunuz.internetten de dinleme şansınız var www.radyo35.com.tr ye tıklarsanız dinlersiniz..yerimseniben

Ömerle Vesaire:hooray:yerimseniben Olabildiğimce kaçırmıyorum cnm:hooray:

bende sürekli gündüzleri radyo 35 dinliyorum fakat gece dinlememiştim hiç bundan sonra dinlerim sağolasın canıma.s.

sesli şiirlere ömer köroğlunun seslendirdiği şiirleri attım yani bilmeyenler ordan azcık ta olsa anlayabilirler ömer köroğlunun kim olduğunu:)

ömer köroglu bir etiket oldu artik sesi cok guzel belkı bildigimiz hikayeleri anlatiyor ama baska yorumluyor

Kızkardeşimin eski iş arkadaşı kendisi..
Kardeşim de aynı mesleği yaptığı için o dönem yani bundan birkaç sene önce çok dinlerdim. Ama artık dinlemiyorum, aslında dinlemek istemiyorum.Cidden içimi çok kararttı,ben çok etkileniyorum böyle acıklı hikayelerden ve şiirlerden..Kendimi çok kötü hissetmeye başladım..senağlama
Onu dinlemiyorum,şimdi çok daha iyiyim..

Laale aynısını yazıcaktım.Ayy zaten gece karanlık basmış kasvet etraf.Birde arkada hep aynı fon müzik üstüne o hikayeler ,şiirler...Yok ben kaldıramıyorum böyle olunca.

ben senelerdir dinlerim.evlendim izmirden ayrıldım ama netten hala dinlerim.süper ya program,konular,herşey çok güzel.ben senelerdir dinlerim ve yazarım sürekli :)))

ömer köroğlunun sesli hikayeleri var bilgisayarımda eğer isteyenler varsa özel msj atabilir
olan hikayeler;
-ölen sevgili
-kendine iyi bak
-sigara
-küçüğüm
-cd ci kız
-anladım (can yücel şiiri)
-kadınım (can dündar )
-ben sadece bi sevenim
-iki kelimeydi sana söyleyemediğim
-anne kucağı gibi
-aralıkta yağmur yağdığında
-bekleyişin öyküsü
-oğula sesleniş
-geleceğini biliyordum
-sen gittin ya
-aklıma senden başka birşey gelmiyor
-sana bakmak Allah'a inanmaktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…