iZMİrli Anneler nerede doğum yaptınız?

ficipi

...............
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
5.424
10
İzmirli annelerr!!!
hangi hastanede doğum yaptınız?
ne kadar dopum ucreti verdınız?
memnun kaldınız mı?
bu sorulara cevap verırsenız hastane araştıran anne adaylarına yardımcı olmuş olacaksınız.
Şimdiden tesekkurler hepnızee..:enbuyukkk:

cnm ben yesilyurtta yaptım devlet hastanesınde iki gun once arkadasım 9eylulde yaptı iğnelı 370milyon çok ıyı dedı tavsiye ederım

canım arkadasının sıgortası olmadığı ıcın mı dokuz eylule para odedi yoksa epidural için mi?
ben bırısınden duyduğuma gore dokuz eylulde doğum yapmak için oranın doktorlarından bırıne hamılelık sırasında gıtmek gerekıyormuş.almıyorlarmış yoksa.cok kalabalık oluyormuş. bana çok sacma geldı ama kendım arayıpta ogrenmedım daha. senın bılgın var mı arkadasın oradan bır doktora mı gıdıyordu??

yo oranın doktoruna gıtmedı cnm acılen gıttık aldılar sıgortası yoktu epıdural yaptırdı ıyı orası orda yap yakın mı sana.

bend eyeşilyurt devlette yaptım dogumumu hiç para vermedim ama 9 eylül çok iyiymiş bende duydum

saolun kızlar bende dokuz eylul ıstıyorum.umarım bır aksılık cıkmaz.....

bende 9 eylülden pek memnun kalmadım bigün acile gitmiştim hiç hoşuma gitmedi
bende ege sağlıkta yaptım doğumu
dr ücreti ve hastane ücreti 2,100 çokta memnun kaldım tavsiye ederim

aralık ayında ege sağlıkta epidural sezaryan doğum yaptım alsancakta yeri.çok çok memnun kaldım.hemşiresinden çalışan memuruna kadar herkes titiz ve güleryüzlü.işlerini büyük ciddiyetle yapıyorlar.benim prof.yakup erata ege sağlıkla anlaşma varmış.kesinlikle tavsiye edeceğim bir hast.sezeryan esnasında yaptıkları bütün işlemleri anlattılar.rahat olmam için ellerinden geleni yaptılar.işlerini severek yaptıklar herhallerinden belliydi.bukadar huzurlu bir doğum yapacağımı düşünmemiştim açıkcası..fiyata gelince ssk.lıyım. 350ytl idi sanırım. Dr a 1.500ytl verdik.
çıtır-pıtır umarım herşey dilediğin gibi olur.zamanı gelince doğum hikayeni bekliyoruz.

bende karataşta epidural sezeryanla doğum yaptım..çokta memnun kaldım ilgi alaka güzeldi,1200ytl ödedik.yakın zamanda arkadaşım dokuz eylüde yaptı gece suyu boşalmıştı acilen hastaneye gittiler sabaha kadar sancı çekti açılmada olmasına rağmen hocanın gelmesini beklediler hoca gelince direk sezeryana aldılar..hem sancıyı çekti hemde sezeryan oldu..kendiside dokuz eylülün hemşiresi olmasına rağmen memnun kalmadı

bende karataşta epidural sezeryanla doğum yaptım..çokta memnun kaldım ilgi alaka güzeldi,1200ytl ödedik.yakın zamanda arkadaşım dokuz eylüde yaptı gece suyu boşalmıştı acilen hastaneye gittiler sabaha kadar sancı çekti açılmada olmasına rağmen hocanın gelmesini beklediler hoca gelince direk sezeryana aldılar..hem sancıyı çekti hemde sezeryan oldu..kendiside dokuz eylülün hemşiresi olmasına rağmen memnun kalmadı

CADIARZUCADIARZU:uhm::uhm:CADIARZUCADIARZU vay be tuhaf yani açıkcası.....hakkında hayırlısı olsun canım benim

arkadaşım 9 eylülde yaptı normal doğumla epidural takmışlar çok memnun kalmıştı...

beğenmemem için bır sebep yok canım. tavsıyelerınız için cok tesekkur edıyorum hepücüğünüzee:)

canm benm bi arkadaşmn şuan 1 yaşında ikiz kızları var ve çok sağlıklılr.arkadaşm yüksek tansiyn hastası gitmediği dr kalmadı çok riskliydi ve en son 9eyll de bi doç a gtti ve doğumu da orada gerçekleşti bebeişinn biri 10 gun kuvezde kald. iiki oraya gtmşm yoksa drmm berbat olrdu dio acayp memnn. bende 9 eyl.çok istiorm ama ben izmire 2 saat kadar uzaktaym v dr mdn çok memnnm drm izmirde benmde KENT HASTAHANESİNE KARAR VERDK BİZ.. İNŞALLAH HEPİMİZ İÇİN HAYRLI OLAN OLR..

bende çınarloda apım çok memenun kaldım avsiye ederim..
1.500 ytl dr.um çınarlıdan gngör tuncay..

bende buca tıp merkezinde yaptım. Bakmayın tıp merkezi olduğuna hastaneden farkı yok. epidural normal yaptım. Dr Ayşalı Yılmaz. İlgi alaka herşey süper dikişi bile dr atıyo. emekli sandığına bağlıyım 850 ytl herşey dr ücreti falan da yok

aralık ayında ege sağlıkta epidural sezaryan doğum yaptım alsancakta yeri.çok çok memnun kaldım.hemşiresinden çalışan memuruna kadar herkes titiz ve güleryüzlü.işlerini büyük ciddiyetle yapıyorlar.benim prof.yakup erata ege sağlıkla anlaşma varmış.kesinlikle tavsiye edeceğim bir hast.sezeryan esnasında yaptıkları bütün işlemleri anlattılar.rahat olmam için ellerinden geleni yaptılar.işlerini severek yaptıklar herhallerinden belliydi.bukadar huzurlu bir doğum yapacağımı düşünmemiştim açıkcası..fiyata gelince ssk.lıyım. 350ytl idi sanırım. Dr a 1.500ytl verdik.
çıtır-pıtır umarım herşey dilediğin gibi olur.zamanı gelince doğum hikayeni bekliyoruz.

canım slm,bende hastane konusunda düşünuodum napalım die,benimde dr um prof. yakup bey,erken die henüz konuşmadık onunla,14 haftalığım,ama yazdıklarını okumam iyi oldu,yakup bey gerçekten insanı çok rahatlatıor,eminim doğum dada moral vermiştir çok

Ben nisan ayında kent hastanesinde epidural sezeryan doğum yaptım..doğum sigortam vardı.doktoruma 1800 ödendi,hastaneyede 2000 civarı..biz sadece bebeğimin doktor kontrol ücretini ve bana vurulan ağrı kesici iğnelerin parasını ödedik,100 ytl tutmuştu..
ayrıca hastaneden ve gösterilen ilgiden çok memnun kaldım..

merhaba.ben kent hastanesinde doğum yaptım.epidural ile sezeryan oldum.özel sağlık sigortamız olduğu için biz hastaneye ücret ödemedik,sigorta karşıladı ama bildiğim kadarıyla normalde ücret 3600 ytl.bu ücrete ameliyat,2gün hastanede kalış ve bebekle ilgili işlemler dahil.ben hastaneden çok memnun kaldım.doktorum dr.orçun sezer.kent hastanesinin doktoruydu zaten.tavsiye ederim herkese

bende 9 ay önce epudurelle normal doğum yaptım 9 eylülde çokta memnun kaldım.....

X