izmirden yardım kızlar

mehtapkus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2009
145
0
45
kızlar karataş hastanesinde doğum yapan varmı? lütfen bilgi verin ücretler hakkında hastane personeli hakkında bilgilerinizi bekliyorum

slm mehtap ordamı doğum yapmayı düşünüyosun ne kadar kaldı bende hamileyim nasipse ağustos başı gb doğum yapıcam ilk bende özel araştırdım özelde yapmak için ama özellerde tam donanım yok mecburen devlet hastanelerini düşünüyorum.hatta ege doğum evinde yapıcam büyük ihtimal özel gittiğim dr.um orda çalışıyo die ve yeni doğan bebek yoğun bakımı türkiyedeki en donanımlı hastane die geçiyo çok araştırdım bende.

merhaba serap evet karataşı düşünüyorum ama yinede araştırıyorum ilk doğumumda çok çektim o yüzden bunda biraz fazla irdeliyorum şuan 7 ci ayımdayımkısmetse ağustosun ilk haftası olacak doğum senin doktorun kim?

mehtap ben smyrnaya gıdıyorum cok ama cok memnunum cok ılgılenıyor dr um evrım berberoğlu cokda guzel bır merkez

merhaba ben ilk doğumumu karataşta yaptım . şimdi 2. doğumumu yapacağım v yeni açılan bir hastane buldum gittim gezdim gördum bebek ve anne için herşey düşünülmüş yeni doğan yoğun bakım ünüteside vARDI ,doğumhaneyi bile gösterdiler butik otel tarzında konforlu hijyenik bir yerdi. Personelleri çok ilgilendi k.doğumcusu eskiden dokuz eylulde hoca imiş. fiyatlarıda diğer hastanelerden uygun randevuları full dolu yeri üçyolda özel egepol hastanesi bence düşün memnun kalırsın. bende 2 hafta sonra doğuma gideceğim....

allah tamamına erdirsin bişey kalmamış şimdiden allah analı babalı büyütsün egepol hastanesini bende duydum ama henüz gidip görmek kısmet olmadı sen herhalde egepolde yapacaksın doğum fiyatları nedir bilgi aldınmı? doğumdan sonrada bilgi veririsen sevinirim...

bende karataşı aramıştım ücretleri ögrenmek için ama bilgi vermediler dr gidip konuşmam gerekmiş ben bucadaki doruk tıp merkezine gidiyorum dogumuda nasipse olrda olsun istiyorum ssk ile anlaşması var sakin temiz bir yer dr arzu hanım duyduguma göre normal dogum 210 tl epidural isterseniz 200 daha vericekmişim toplam hastane 410 tl alıcak ama ben epiduralden korkuyor ve çekiniyorum sancı çekmeye razıyım yeterki dogumdan sonra bel agrısı çekmeyeyim

başakçım ben karataşa gittim doktara muayenede oldum anca öyle bilgi veriyorlar eğer kendi doktoruna gidersen hastane 350 tl alıyor ama doktarada ayrıca 1000 lira veriyorsun yani 1350 tl istediler ama dışardan bir doktara gidersen ve oda karataşla çalışıyorsa fiyat 1800 tl oluyor

selaaamlar.İzmir de iyi bi doktor ve hastane tavsiyesine ihtiyacım var.Aklım çok karışık
yardım lütfeeennn...

slm arkadaşlar.ben daha yeni hamileyim.9 eylül hastanesi hakkında bilginiz varmı.doğum konusunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…