İzmir'deki Falcılar

hahahaa milleti merakta bırakmasana deli şimdi ben söylesem olmaz yaz bir an önce bize yapınca başkaları nasıl kızıyoruz))neyse arkadaşlar buna bilen falcı bana hiç bi şey bilemiyo benim gibi benim bi kaç arkadaşımada öyle ama hep diyorum ya bunların saati var bence canları isteyince iyi bakıyolar istemeyince sallıyolar neyse söylesinde gidin şansınızı deneyin....bide bana da birilerini tavsiye edin allah rızası için ben gidicek falcı bulamıyorum artık ya nasılda ihtiyacım var yaaa((((

Kızlar gittiğim bütün falcıları bugün yazmaya karar verdim bilginiz olur en azından. Fikir alışverişine devam ederiz :)

dikkatımı cektı kımse benı cıddıye alıp merak etmemış bunun sebebınınde kek oldugunda emınım neyse ben yınede sölım müjgan cafe tülin

ahahaha alın kızlar bi tane daha reklamcı:)))))) bide lütfen profilinden yazdığı msjlara bi bakın her fal konusuna yazmış bu kadarda ele verilmezki ama tiksindik artık bu falcılardan

dikkatımı cektı kımse benı cıddıye alıp merak etmemış bunun sebebınınde kek oldugunda emınım neyse ben yınede sölım müjgan cafe tülin

gidicem ben ona izmire bi daha geliiim. naptınız bugün gittinizmi birine baktırmaya

yarın arkadaşımla kızlarağasına gideceğiz hangi kafede ve önerebileceğiniz bir falcı varsa sevinirim.

gidicem ben ona izmire bi daha geliiim. naptınız bugün gittinizmi birine baktırmaya

of ne olucak bu halımız hiç bilmiyorum gıttı sevdam cafe 2 ye ben ugur dıye bırıne baktırdım aman tek anladıgım üztümde büyü varmış istersem çözermiş bende acık acık kaç para istiyorum dedım gönlünde ne koparsa dedı içimden şimdi gönlümden kafanı koparmak gelıyo dedım ama kızım evde benı bekler :) ama hakkını yemım bı kaç bişeyde olsa bıldı gelecek için en yakın tarıh 21 gün sonra zaten tek aklımda kalan bu kekte bı bayana baktırdı ama addı neydı hatırlayamadım ayten dı galıba tabıkı herzamankı gıbı ne oldu begenmedı :) hahahahaha ama eh işte dedı

kızlar ben ömer usta dıye bı cafede burcu dıye bırını duydum gıden varmı kızlar ağasının yanında yorum yazın varsa sırada o var çünkü :)))

Çok fazla falcıya gittiğim için her birini detaylı olarak yazmam mümkün değil ne yazık ki fakat kısa kısa bilgiler vererek gidilebilir veya gidilemez olucağını söyleyeceğim kendi yorumumla çünkü bunlar kendi deneyimlerim. O yüzden lütfen falcıları peygamber yerine koyan bazı falcı yandaşları üzerime atlamasın zaten cevapta vermeyeceğim :)

Aklıma gelenlerle başlıyorum ;

Boncuklu Bayram : 3 ay önce baktırmıştım kendisine, efsun kafede bakım yapıyordu. Şuan ki durumu söylüyor ve sizin şuan olan durumunuzu söylüyor, baktırmak istediğiniz biri varsa onun karakteri hakkında yorum yapıyor. Ama falı çok kısa sürüyor. Tarihte vermiyor.

Yeliz : Bu kadar falcı gezen biri olarak bu kadın bu forumda neden bu kadar abartıldı bilemiyorum. Ben kendisinden memnun kalmayanlardanım, hemde hiç bir şekilde yani. Karakter analizi yok, şuan ki durum yok. Gelecekle ilgili bir ton şey söylüyor, hiçbir tanesi bile çıkmadı. Kendiside söylemişti çıkmayabiliceğini. Onun dışında büyü var dedi üzerinde ve ailenin üzerinde. Öyle bir durum olmadığından eminiz. Eminim. Tavsiye etmiyorum.

Nergis : Yeliz gibi çok övülen bir bayan olmasına rağmen bundanda memnun kalmadığımı belirtmek isterim. Kendisine ruhsal buhranda olduğum zaman gitmiştim. 3 kez tam olarak. Ezbere laflar, palavralar. Gelecek öngörüsü benim için yok. Söyledikleri de çıkmıyor. 3 tarihte en ufak birşey görmedim.

Fiesta Burcu : Fiesta önceden gay cafeydi sonra fala döndürdüler ve pek tercih ettiğim bir yer değil artık. Diğer fiesta da baktırmıştım Burcu'ya. Fal süresi normal tatlı bir bayan kendisi geçmişi bilmişti bi kaç şey olarak. Ama gelecekle verdiği tarihler tutmadı ne yazık ki. Bir kere gittim.

Adanalı Sevinç Abla :
Ne tuhaftır ki, kızlarağasında bu kadar tercih edilen biri tamamen vasat olsun. Tamamen ev falı bakıyor kayda değer hiçbirşey söylemediği içindir sanırım pek bir yorum yapamam. Ama tavsiye etmiyorum.

İlknur : Çok seri konuşan, sert mi desem sinirli mi yoksa aşırı derecede ciddi bir bayan mı bilmiyorum :) İki kere fal baktırdım fakat verdiği tarihler çıkmadı. Fal sırasında bir kez öyle bir isim verdi ki kaldım öyle. Diğer verdiği isimler tutmadı.

Asiye : Toplu bir kadın ev hanımı bir tipi var resmen pijama vardı gittiğimde üzerinde. Falı berbattı tek kelimeyle anca bu kadar sallanır. Hiç memnun kalmadığım falcılardan bir tanesi.

Pasaklı Birsen : Pasaklı Birsen baya bir meşhur annemlerden duyardım küçükken ve kendisi baya pis bir bayan ama ciddi anlamda pis bir bayan yaşlı baya bi. Ağzında sigarası etrafta küflü ekmekler ve pis bir suya okuyor. Varlıkları var. Saçma sapan hurafeler üzerine şeyler söylüyor insana. Falı başkasından duyar gibi. Hiç memnun kalmadım.

Bahriye : Aylar önce gittiğim falcılardan biri de Bahriye. Beni arkadaşım götürmüştü keşke telefon numarası olsaydı tekrar gidebilirdim. Bahriye yaşlı bir bayan ve bana isim veren falcılardan biri. Bi kaç tarih verdi fakat yine çıkmadı ne tuhaftır ki. Hayatına giricek insanlardan, iş hayatından bahsediyor. Güzeldi ama söylediğim gibi ulaşamıyorum kendisine..

Birgül : Bir kaç kez gittim aslında üç kez gittim. Falı bana uzun tutuyor verdiği bir tarih Sevda ile aynıydı ucundan kıyından çıktı diyebilirim. Bildiği şeyler var bilemedikleri de var. Ortalama bir falcı.

Sevda : Sanırım verdiği tarihlerin hepsi olmasa da söylediği şeyler ucundan kıyından bile olsa çıkıyor bana kimisi çok memnun kimisi değil. Sevda bana çok alışagelmiş olmayan bir ismi söyledi. Ailevi durumlarımı bildi. Şuan tek gittiğim falcı.

Devamı gelicek. Kısa kısa başlayacağım çünkü baya bir uzun liste. Kafam karışıyor :)
Görüşmek üzere.

Son düzenleme:
kızlar kızlar ağası hanın yanında ömer usta cafede burcu dıye bırı varmış deneyen begenen begenmeyen birileri bışey yazsın walla fal kırızım tuttu ((((

kızlar kızlar ağası hanın yanında ömer usta cafede burcu dıye bırı varmış deneyen begenen begenmeyen birileri bışey yazsın walla fal kırızım tuttu ((((

sakın, sakın, sakın diyorum orda ayten miydi neydi o kadına baktırıcaktım o kadın gelmedi izinliymii o gün. burcuya baktırdım bende resmen ev falı çiçek böcek şeyler söylüyor üstelik ağzından laf alıyor. ömer ustadaki falcıların hepsi öyle.

bende falcıya gitmek istiyorum ya ama gitmediğim kalmadı yani kime gidiceğimi de bilemiyorum.

ayy evet bende gittim 3 gün önce emele baktırdım tam zıttı ve inanılmaz sacma geldi... Benden önceki kadını bir hoıcaya yolaldı daha önce bir tanıdııgm gitmiş onu d ahocaya yollamış... Gitmeyın arkdslar

bi umut yeni bi falcı buldum dıye sevınmıştım eee ozaman kıme gıdıcez kızlar

Şöyle şaşırtan bi falcı yok ya hep aynı kişiler onlarıda denedik hep gidicek falcı yok valla

Bazılarınız biliyorsunuz ama bilmeyenler için Enginar Kafe deki Sıdıka dan ve Buket ten bahsedeyim.
Sıdıka :Aslında o gün Buket'e gitmiştim ama günü olmadığından beni yine orada çalışan 'o da çok iyi 'dedikleri erkek kardeşine yönlendirmek istediler. Bi de Sıdıka varmış.Sıdıka olsun dedim.Beni 2o dakika içinde alıcaklarını söylerken 7o dakika sonraya kaldı iş.Halbuki benim bekleme limitim en fazla 3o dakika .Acaba çok müşterisi mi var belki de ayrıntılı bakıyor diye umutlandım.Sonra yukarı Sıdıka nın yanına çıktım ama o da ne !sıra bana gelmemiş daha .Falcı beni yanına oturttu.Karşısında diğer müşteriyi alıp onun falına bakmaya başladı . 'Ayy ! ben aşağıda beklerim 'dedim. 'Gerek yok otur burda ! 'dedi.Tabii kişiye özel şeyleri duymak beni çok utandırdığı için kafamı kaldırmadan ve hiç göz teması kurmadan cep telde oyun oynamaya başladım.Ama her ayrıntıyı duymak zorunda kaldım .Sıra bana gelince baktım iki kadın geldi benim önce oturdğum yere .Sıdıka 'ya kaş göz işareti yaptım 'onları dışarda beklet' gibisinden.Falcı hiiç oralı olmadı bile ! 'ammaaaan nolcek ki !!'deyiverdi.Fal süresi 5-6 dakika .Arada yan tarafa her baktığımda yanımdaki kadın müşterilerle göz göze geliyorduk , benim falımı benden daha ilgili dinliyorlardı.Arada falıma kikirdediler ( benle birlikte) birtanesi yorum tavsiye bile yaptı ! Cümbür cemaat garip bi fal yani.Sıdıka apartman teyzesi ya da ablası tadında bi fal bakıyor.Yuvarlamalar genellemeler, arada bir en fazla iki isabetli atış.Apartman teyzelerini ,ablalarını severim : falları neşe ,renk .eğlencedir.Ama bunun için sıra bekleyip para vermeye gerek yok ki !

Buket bu forumda duydum artık enginarda çalışmıyormuş ne yazık ki. Benim gittiğim gün de hasta gibiydi.Falını beğenmiştim .Ortalmanın üstü bi falcı.Tarzı değişik kendine özgü geldi bana.10 dakikalık bi fal.Bir de iyi , temiz bir insan olduğunu hissetmem de ona ayrı bi sempati duymama neden oldu.İyi , temiz kalpli insanların bana fal bakmasını bi başka seviyorum.Umarım çabucacık iyileşiverir ve çıkar yine piyasaya ,ortamlara =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…