İzmir'de Yoga önerisi?

filly

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2007
10
0
45
Arkadaşlar selamlar.
İzmir'de bazı yerlerde afiş gördüm. ayın 15 i gibi Çağla hanım isimli bir diyetisyen eğitim verecekmiş. baya bir yankı oluşturmuş olması gerek bazı insanlarda.

internet'te de arama yaptım şu şekilde bilgilendirme var. sizce ne kadar iyi bir eğitim olur?

kişi'den eğitim hakkında bilgilendirme:
"kişinin içsel yolculuğa çıkmasını ve gerekli bilgileri, eksik olduğu yönleri her yönü ile ele alan eğitimdir. ekipmanlar, ihtiyaçlar en önemlisi de bir harita! yolculukta güzergâh nasıl? karşılaşılan engeller ne olacak? bunlara karşı nasıl stratejiler geliştirmeliyiz? bu soruların yanıtlarını bilmeden maceraya atılmak zor! bu gibi sorularınız var ise sizlere en güzel yöntemler ile yardımcı olunacak eğitim türüdür.
çağla yılmaz bayar tarafından hazırlanan bu program insanoğlunu baştan aşağı içsel yolcuğa çıkartarak her özelliğini keşfetmesine yardımcı olacak". söyleşiden geriye kalan aklımda ki sözler bu şekilde:

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba
ben çağla hanımı uzun bir süredir takip ediyorum.
gayet başarılı bir kişi, bu çalışmasında yoga ve çakra temalı olduğu için insan üzerinde baya olumlu sonuçlar vereceğini düşünüyorum
ben katıldım, ek olarak izmir'de ki insanlar hep övüyor çağla yılmaz bayar'ı.

katılırsanız bana mutlaka haber edin.

merhaba
ben çağla hanımı uzun bir süredir takip ediyorum.
gayet başarılı bir kişi, bu çalışmasında yoga ve çakra temalı olduğu için insan üzerinde baya olumlu sonuçlar vereceğini düşünüyorum
ben katıldım, ek olarak izmir'de ki insanlar hep övüyor çağla yılmaz bayar'ı.

katılırsanız bana mutlaka haber edin.

bahsettiğiniz kişiyi asla önermiyorum...

X