Makyaj Ürünleri İzmir'de rahatça kozmetik alışverişi yapabileceğim yerler?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

audreywaldorf

Aşkım Sen Benim Balımsın
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2010
433
5
İzmir de yaşıyorum 18 yaşına giricem yakında ve bir fondötene ihtiyacım var.Hafif yapılı birşey istiyorum önerileriniz neler? Cebi de çok yakmasın en fazla 50-60 lira verebilirim ha bir de pudra istyorum.Gelgelelim denemeye fırsatım olmadan mağazadakiler üstüme üşüşüyo ve beni rahatsız ediyolar.İzmirde rahat rahat kozmetik alışverişi yapabilceğim bir yer var mı biliyormuusunuz?

ayrıca fondöten ve pudra önerirsiniz diye yüzüme çok benzer bir yüz koyuyorum

ama bunun daha kırmızısı ve yağlı olduğunu düşününnn

Tatlım senin verdiğin bütçeden çok çok daha azını söyleyebilirim sana.Golden Rose'un fondöteni güzel.Tamam ucuz ama bence güzel.

Benim yaşım daha küçük olduğundan hafif bi fondöten aldım bulunsun diyerek.Ama profosyonel bir şey istiyorsan başka ve daha iyi markalara bakabilirsin

tatlım cevabın için çok teşekkür ederim öncelikle
yanlış anlamazsan golden rose'u pek beğenmediğimi söyliyeyim ne biliyim pek güvenmiyorum flormar golden rose falan çünkü sivilce yapmışlardı.gerçekten lütfen yanlış anlama
başka öneri kızlarr ??? :44:

Lorealin pudraları güzel ,kalıcı yani kaliteli ve renk skalası da geniş.Fiyatları 40 -50 arası .Konak yeni karamürsel lorealin en zengin standı olan yer . Uzmanlar sana yardımcı olur.Garnierin 2 türlü BB kremi var.Açık Koyu.Fiyatına oranla kaliteli .Çevremden de kullanıp beğenenler var .Marketlerde ya da kozmetikçilerde 17-20 lira arası satılıyor.

Son düzenleme:
çooooook teşekkürler tatlım pudrayı deniycem kesnlikle ve biliyor musun acaba loreal hayvanlar üstünde deney yapıyor mu? ona göre alırım da
ve garnier var bende kapatıcı değil hiç
şimdi dikkat ettim resim çok açıklayıcı değil ama bende hem çiller hemde kırmızılıklar ve damar çatlamaları bolca varr :26:

Merhaba audreywaldorf , hayvanlar konusunda böyle duyarlı olmanız beni çok mutlu etti.
L'Oreal hayvanlar üzerinde test yapan şirketlerin başında geliyor ne yazık ki. Garnier de ona bağlı , o da masum değil.
Bu ürünler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Evcil Hayvanlar bölümünde 'Markanı Kendin Seç' diye bir başlık var ve cruelty-free ürünler öneriliyor bu başlıkta.
Sorunuza yanıt vermeye çalışacak olursam , henüz çok genç olduğunuz için taze cildinizi fondötenle yormamanızı öneririm.
Bence bir renkli nemlendirici deneyebilirsiniz. Physicians Formula ve The Balm (Gratis ' te satılıyormuş.) markalarının renkli nemlendiricilerini ve pudralarını tavsiye ederim , çok beğenildiklerini duyuyorum. Fondöten kullanmakta ısrarcıysanız da Inglot ' u öneririm. Inglot , Park Pravo ' ya bağlı.
Bunların tümü cruelty-free markalar ve paraben içermiyorlar. Physicians Formula organik içerikli.
Fiyatları da öngördüğünüz ararlıkta , The Balm daha da uygun.
Umarım genç cildinize uygun bir seçim yapar , çok mutlu olursunuz.
Duyarlılığınız için çok teşekkür ederim. Sevgilerimle.

Son düzenleme:
henüz ergenlik döneminde olduğun için cildin yağlanmaya ve sivilce oluşumuna yatkındır o yüzden gözenekleri kapatan ürünlerden uzak durmalısın ki o sorunlar iyileşebilsin gözeneklerini tıkarsan çok uğraşırsın sonraki yıllarda.1-7-18 liraya garnier nin bb kremi var cildi tıkamıyor ve renkli bir nemlendirici sorunları gizliyor yani.bende var,fondöten yerine onu kullanıyorum.açık ve koyu seçenekleri var açık sana olur diye düşünüyorum.bir de ürün alırken üstünde nonkomedojenik ya da gözenekleri tıkamaz yazmasına dikkat et

Canım ben de sana İzmirde genellikle hobi mağazalarında satılan Make up factory markalı ürünleri öneririm.Benim de cildm senin gibi hafif sorunlu ben de onu kullanıyorum ve cok cok cok memnunum.Bi dene derim ben..

Ben bu yaşıma kadar hiç fondeten kullanmadım ama yağlanmayı önlemek amaçlı ,pudra kullanıyorum .
Bence bu gencecik yaşında hiç fondeten işlerine girip ,cildini yorma .
İllaki birşey alacaksan ,yves rocher'den al .

Alsancak Kıbrıs Sehitlerinde Hobi var, orda sarisin bir bayan var Loreal'in gorevlisi. Fondoten loreal true match oneririm indirimle 35tlye aldim 3-5 gun once.

ben de katılıyorum. eğer aşırı pürüzlü bi cildin yoksa fondöten kullanma derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…