İzmirde hsg

Alsancakta lotus görüntüleme var, orada çektirmiştim ben tüp bebek doktorum oraya gelmişti. Fiyatı o zaman için 1200 falandı sanırım 2021’de. Diğer yerlere göre uygundu diye hatırlıyorum

İnşallah güzel geçer hsg sonucuma göre aşılama tedavisine başlıycaz
Hadi inşallah başarılı olur kuzum ben 1 yıldır orada tedavi gördüm hakan kadiraga ile 2. Denemede tuttu tüp bebek çift yumurta ikizlerimi 2 hafta önce kaybettim bakalim.suan dinlenme aşamasındayım ilerleyen zamanlarda ne olur bilmiyorum umarım ilk denemende tutar

Çok geçmiş olsun , inşallah en kısa sürede tekrardan sağlıklı bir şekilde olur

Ben Çınarlı Hastanesi'nde çektirdim geçen hafta ve nakit 5.000 TL çok memnun kaldım doktor Reşat bey çekti hemşire damar yolu açtı bayılttılar 5 dakika sürmüş anestezi teknisyeni gerekli bilgilendirmeyi yaptı ilgilendi bence dışarıda çok paraya vermeye gerek yok rapor vermiyorlar bilgi ve cd veriyorlar

Adet bitiminden 3 gün içinde çekilmeniz lazım onlar zaten randevu verirken gerekli bilgilendirmeyi yapıyorlar ne kadar susuz aç kalmamız gerektiğini vs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…