İzmirde hsg

Alsancakta lotus görüntüleme var, orada çektirmiştim ben tüp bebek doktorum oraya gelmişti. Fiyatı o zaman için 1200 falandı sanırım 2021’de. Diğer yerlere göre uygundu diye hatırlıyorum

İnşallah güzel geçer hsg sonucuma göre aşılama tedavisine başlıycaz 🙏🏻
Hadi inşallah başarılı olur kuzum ben 1 yıldır orada tedavi gördüm hakan kadiraga ile 2. Denemede tuttu tüp bebek çift yumurta ikizlerimi 2 hafta önce kaybettim bakalim.suan dinlenme aşamasındayım ilerleyen zamanlarda ne olur bilmiyorum umarım ilk denemende tutar 🙏🙏🙏

Hadi inşallah başarılı olur kuzum ben 1 yıldır orada tedavi gördüm hakan kadiraga ile 2. Denemede tuttu tüp bebek çift yumurta ikizlerimi 2 hafta önce kaybettim bakalim.suan dinlenme aşamasındayım ilerleyen zamanlarda ne olur bilmiyorum umarım ilk denemende tutar 🙏🙏🙏
Çok geçmiş olsun , inşallah en kısa sürede tekrardan sağlıklı bir şekilde olur🙏

Ben Çınarlı Hastanesi'nde çektirdim geçen hafta ve nakit 5.000 TL çok memnun kaldım doktor Reşat bey çekti hemşire damar yolu açtı bayılttılar 5 dakika sürmüş anestezi teknisyeni gerekli bilgilendirmeyi yaptı ilgilendi bence dışarıda çok paraya vermeye gerek yok rapor vermiyorlar bilgi ve cd veriyorlar

Adet bitiminden 3 gün içinde çekilmeniz lazım onlar zaten randevu verirken gerekli bilgilendirmeyi yapıyorlar ne kadar susuz aç kalmamız gerektiğini vs

X