İzmirde H&M açılsın diyenler

Maritsa

Bazen sktri cekmek lazim
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
4.185
25
Benim gibi İzmirde H&M açılmasını merakla bekleyenler var mı =)

Bende bir H&M'ciyim:KK1:Cok beğeniyorum seviyorum kıyafetleri. Üstelik fiyatlarında gayet uygun
Ben yurtdışında kalıyorum ve Türkiye'nin heryerinde H&M görmek istiyorum :KK16:

Ah canım çok sanşlısın sen .

Koskoca İzmirde bir H&M yok .Senelerdir H&M'nin açılmasını bekliyoruz.
Online alışveriş yapabileceğimiz bir sitesi olsa da olurdu:KK55: ama ne yazık ki sitesinde o yok :KK43:

Online alışveriş yapabileceğimiz bir sitesi olsa da olurdu:KK55: ama ne yazık ki sitesinde o yok :KK43:

Yaa online alışveriş sitesi var ben hatta cogu zaman ordan alırım. Türkiye'de sitenin olmaması cok saçma yaa.
Üstelik bizim burda üye oluyorsun ve bir sene icinde belli bı miktara ulaştığında hediyelik chek geliyo. Umarım bu gibi seyler Tr de de olur...

evt bende açılmasını istiyorum izmirde değilim ama 3saatlik mesafedeyim hm için sık sık gelirim yane:)

aynen yaaaaaa :KK5:
yani burası izmir nasıl olmaz yıllardır bekliyoruz ya :KK43:

H&M nasıl İzmirde olmaz çok şaşırıyorum ya.Bulgaristanda İzmirden çok daha küçük bi şehirde var :) Bende oraya gittiğimde bol bol alıyorum bişeyler hem çok uygun hem çok güzel.Benim aldığım duyumlarda H&Mi Forum Bornova'ya açmak istiyolarmış ama yer yokmuş başka yerede açmak istemiyolarmış.En kısa zamanda açılır inşallah yaaa :KK43:

X