Gelinbaşı ve Gelin Tacı İzmirde gelin başı için kuaför aranıyorr !!

alsancakta ruhi var...
gelin başı konusunda nasıl bilemem ama günlük saç şekillendirmede çok iyi :)

makyaj konusunda da başarılı...

canım bornova süvari caddesinde ibrahim ibrahim yıllardır kuaförüm orda gökhan var.acayip güzel yapıo makyajıda kryolan ürünleriyle yapıorlar.
bide bucada jale var oda çok çok iidir.izmirde ikisinede gönül rahatlığıyla gidebilirsina.s.

len gökhanı çaarsak geler mi benim saç için buraya opuyorumnanaktan

ay bununda bilmediği yok bacım.
ben mavi kulenin altında bi kuaför var ona yaptırdım güzelde oldu. girnede.

bilmedigim bi 5 vakit namaz:kedi:
onu da biliyom aslında da eşekliğimden işime gelmiyo mafoldumben

gurbik biz gelelim bacım senin saç için. hem bahaneyle istanbulu görmüş oluruz.

benim eşim de bu işle uğraşıyor ama burada ismini yazsam reklam filan olur diye yazmıyorum. yasak mı bilmiyorum.

ben şirinyer jalede yaptırmıştım sacımı da makyajımıda bana gore guzeldı

gecen hafta arkadasım evlendı oda balçovada paris kuafore gitti çok tatlı olmustu makyajı
sacıda superdı

aaaaaaaaaa ben de seni istanbul da sanıyorum. çok yakınmışsın. senin gelin başın için aydına gelelim. ama sana birşey beğendirmek zor olur bacım. ya da sen çok sade ve zarif bir gelin olucan.

Hatay Poligon Akdemir kuaför. Eşimin salonu. ıstanbul Hakan Köse den geldi izmir'e. fiatları bilmiyorum. porselen makyajı da var. isteyenlere özelden telefonunu ve adresini verebilirim.

ayy hakan köseden mi geldi opuyorumnanaktan
bayılıyorum hakan kösenin tarzına ben yaaa:kedi:

len gökhanı çaarsak geler mi benim saç için buraya opuyorumnanaktan

bilmedigim bi 5 vakit namaz:kedi:
onu da biliyom aslında da eşekliğimden işime gelmiyo mafoldumben

olm parayı verdikten sonra gitmice yer yok onun
ama harbiden güzel kuafördür
saçlarıma bi o bide maho elleyebilir erkek olarak:1closedeyes:-tatlicadiarzu-

ayy hakan köseden mi geldi opuyorumnanaktan
bayılıyorum hakan kösenin tarzına ben yaaa:kedi:

evet canım hakan köse saç kesiminde mükemmeldir. gülay kuriş in beni baştan yarat bölümünde çıkıyordu hatırlarsan. kesimle hatunlar başka biri oluyordu. söylemesi ayıp eşim de boyalarını yapıyordu. :kedi:
valla burada o tarzı anlayan çok az insan var. böyle olunca yaratıcılık ve tarz biraz ölüyor.

olm parayı verdikten sonra gitmice yer yok onun
ama harbiden güzel kuafördür
saçlarıma bi o bide maho elleyebilir erkek olarak:1closedeyes:-tatlicadiarzu-

la bi sor bakem kaça gelir buraya CADIARZU

canım ya eşine bi sorsana gelin başı için gelir mi buraya
ve tabi fiyat nolur

izmırli olupta sebnemı bılmeyen varmııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı abowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww....şebneme gıttttt bıraz salaş ama süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ben oraya yptrdım gecen sene süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr olduuu.hele makyajjjjjjj anltmm o kdar gusel...ama cokkkkkkkkkkkkkkk yogun bı kaç ay öncesıne rndvunu alman gerek..eşref pasada..bnm kardesım kuafr alsancakta..tanımadıgım kuaför yok ama burası gıbı gelın bası yapan yokkkkk...hemde fytıda uygun..

la bi sor bakem kaça gelir buraya CADIARZU

canım ya eşine bi sorsana gelin başı için gelir mi buraya
ve tabi fiyat nolur

senin düğün ne zaman canım. bir de istersen sana özelden telefonunu vereyim sen ara konuş. inan fiyat hakkında hiçbir bilgim yok. makyajını kendin mi yapacaksın?

şebnem bildiğim kadarıyla kalıp gibi hep aynı saçları yapıyor. birde makyajı çok ağır. ve salonunun pis olduğunu duydum.

senin düğün ne zaman canım. bir de istersen sana özelden telefonunu vereyim sen ara konuş. inan fiyat hakkında hiçbir bilgim yok. makyajını kendin mi yapacaksın?
bebem bayramın 3. günü nasipse
makyajımı kendim yapicam evet kuzucum
sadece sacim yapilcek zemuszemus

çok az kalmış be canım. peki istediğin model nasıl. kafanda belirlediğin birşey mutlaka vardır. ya da elinde gelinbaşı resimleri vardır. bir de prova yapılması gerekli. prova için buraya gelebilirmisiniz? ya da nasıl olur?
yalnız sen nerde topik orda coşuyor1 bilemicem yani yerimseniben

aman bebem yaa valla bilmiyorum
rahibe duvak olcaa için model de sınırlı dogal olarak
ama bildigim tek şey var ki spreylerle taş kafaya dönüşmek istemedigim
doğal böyle kazık gibi durmayan bişiler istiyorum

benimde kuaför ihtiyacım var hatay civarında varmı acaba iyi kuaför porselen makyajda istiyorum çok kararsızım korkuyorum düğünümde yaklaşıyor ekimde napcam yardımcı olun lütfen

arkadaşlar izmirde eşrefpaşa diye bir semt varmış biz ablamlın düğününe orda şebnem kuaföre gitmiştik
süper hem saçta hem makyaj da tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…