izmirde en ıyı dr bence şükran hanım

yaxgxmur sxixla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
117
1
42
ben 20+5 hamişim ekim annesiyim nasipse sağlıklı bişekilde doğuracağım.druma hayranım bayan bayna olması dışında çok tatlı dilli ve bunun dışında kendinisi ona yakın hissetmenisi sağlıyo benim ssk yok özle hastayım ama ban öyle güsel tarihler ayarlıyoki ücret konusunda sıkışmıyım diye çok anlayışlı cep telefonu 24 saat açık her an arayabilirsin hiç paracı değil.amniyosentes olucaktım onun yapmasını rica ettim 7 yıldır yapmadığını sık yapılan biyerde yaptır dedi istese para almak için yapabilirdi...izmirde şirinyer doruk poliklinikte çalışıyo ve okadar tatlı bi bayanki kesinnlikle onu tanıyınca oraya gittiğinise pişman olmıcaksınıs...

Şirinyerde eski kınık kunduranın üstü ,şimdiki kınık kunduranın karşısında Dr.Tahir ÖZGÜDER.i tavsiye ederim...
Buca SSK.ya bağlı çalışıyor ama ayrıca ÇINARLI.nın ortaklarından...
Dünya tatlısı bir hekimdir 9 ay boyunca hatta son günlerde hemen hemen her gün Menemenden taaa kalkıp Şirinyere muayenehanesine giderdim...ben aramasam o beni sürekli cepten arar takip ederdi...Paracı olmayan ve tüm tahlillerimi sskda yaptıran bir doktor...ben çok memnun kaldım ve özellikle benim gibi bayan doktor istemeyenlere şiddetle tavsiye ederim...
Şimdi sanırım 36 yaşında ve 3 uzmanlığı var Genel cerrah, kadın doğum ve organ nakli...

bende TAHİR ÖZGÜDER hastası olarak aynı fıkırdeyım RüzgarEce...
doktorumdan cok memnunum gercekten.içten,samimi,
çokkk kalıtelı bır doktor.

bende bundan 4 sene önce tahir beyin hastasıydım..ama bendeki dış gebeliği bilemeyince ölümlerden döndüm..ona cok güvenmiştim..güvendiğim için ve bana birseyin yok kan kesici hap al dediği için baska doktora gitmedim..sonrada iç kanamadan yarım saatle ölümden döndürdüler beni..şimdi hatay asker hastanesinin doktoruna gidiyorum..bi oğlum olsaydı adını onunkinden koyucaktıum...ama kızım olucakk ve ben yine cem beyden vazgecmeyip kızımın adını cemre koyucamm..anlatmak istediğim bana ii gelmeyn siz ii gelebilşir veya tam tersi..

bende şükran hanımın hastasıyım canım bu benim 3. dr.um
seninde dediğin gibi çok içten ve samimi
daha aklımdaki soruları sormadan açıklama yapıyor
herşeyi detayıyla anlatıyor ve insanın içini rahatlatıyor
bende dr.umdan memnunum

şükran Kopaldan Mi Bahsediyorsunuz Bende Hamileliğim Süresince Kontrollerime Ona Gitmiştim O Konuşurken Bakip Kaliyordum Kadina Yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…