izmirde burun estetiği olmak isteyenler...

bade82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2010
206
2
selam tam 14 gün önce hem burun hem göğüs ameliyatı olmuş biri olarak tavsiyelerim olacak,öncelikle dr.araştırmasında olan kişilere önerim cemil tugay kesinlikle önemli bir isim anlaşılamayacak kadar doğal bi o kadar güsel bi burnum olduğunu şimdiden sölemeliyim,göğüslerimde kesinlikle çok çok güsel oldu sadece boyut olarak biraz daha farklı daha büük bi gögüs olmalıydı die düşünyorum fakat ameliyatım kesinlikle çok başarılı oldu iyileşme sürecini hızlıca atlattım 3 gün sadece yatarken ve kalkarken zorlandım 4. günü iidim..detaylı bilgi isteyenlere yardımcı olmaya çalışırım mutlu kalınız...

selam tam 14 gün önce hem burun hem göğüs ameliyatı olmuş biri olarak tavsiyelerim olacak,öncelikle dr.araştırmasında olan kişilere önerim cemil tugay kesinlikle önemli bir isim anlaşılamayacak kadar doğal bi o kadar güsel bi burnum olduğunu şimdiden sölemeliyim,göğüslerimde kesinlikle çok çok güsel oldu sadece boyut olarak biraz daha farklı daha büük bi gögüs olmalıydı die düşünyorum fakat ameliyatım kesinlikle çok başarılı oldu iyileşme sürecini hızlıca atlattım 3 gün sadece yatarken ve kalkarken zorlandım 4. günü iidim..detaylı bilgi isteyenlere yardımcı olmaya çalışırım mutlu kalınız...

selam bende burun ameliyatı olmak istiyorum tam olarak ne kadara maloldu ?

selam bende burun ameliyatı olmak istiyorum tam olarak ne kadara maloldu ?

Canım soruyu başlık sahibi arkadaşa sormuşsun ama ben de altı gün önce burun ameliyatı olmuş biri olarak yanıtlamak istedim, doktoruna ve ameliyat olduğunuz hastahaneye göre değişmekle birlikte, Ankara Gata'da Doç.Dr.Timur Akçam'a ameliyat oldum, hastahane masrafları 1.216,60 TL tuttu, doktor ayrıca para almadı, benim eşim asker olduğu için kontenjandan yararlandım ama oradaki görevli beyefendiye sordum eğer sivil bir vatandaş olsaydım kaç liraya mal olacaktı diye 2.000 TL dedi.

ben 3000 liraya özel kent hastanesinde oldum hastane şartları oldukça ii 1 gecede hastanede kaldım sürekli ateş ölçümü tansiyon için sabaha kadar ilgilendiler..

burnum gün geçtikçe güzelleşiyor inanılmaz oldu 18.günüm henüz...maşallah

bende ufuk bilkaya oldum 6 ekimde cok iyi bir doktor :))

Son düzenleme:

badecim silikonu kas altınamı üsütünemi takıyo doğal durdumu gerçekten bi de 2 si ne kadar canım

ben 3000 liraya özel kent hastanesinde oldum hastane şartları oldukça ii 1 gecede hastanede kaldım sürekli ateş ölçümü tansiyon için sabaha kadar ilgilendiler..

2 ameliyatı 3 binlirayamı oldun badecim çok ucuz deilmi yav hani ucuz etin yahnisi çiğ olur derler ya insan bi şüpheleniyo ama çokta met etttin ilginç görüşmek lazım

bende revizyon ameliyatı olıcam. ufuk bilkay la cemil tugay arasında kaldım ya:26:

Son düzenleyen: Moderatör:
X