Izmir'de bayram tatili, lütfen gidenler, fikri olanlar yardım edebilir mi? :/

dincersemra1

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2014
179
9
Herkese merhaba

Bayramda 4-5 geceliğine İzmir e gitme planımız var eşimle, 2 Gün Şehir Merkezinde kalıp orada gezeceğiz, değerlendireceğiz, sonraki 2-3 gün İzmir'de plajlı denize sıfır bir otele geçerek orada tatili bitireceğiz.

Size sormak istediğim şey şu, şehir merkezinden sonra geçeceğimiz oteli bulamıyorum. Şehir Merkezinde sadece konaklama yapacağımız standart bir otel buluruz dıye dusunuyorum ama sonrasında geçeceğimiz otelde denize girmek istiyoruz. Temiz, Denize Sıfır plajı olan bir otel lazım. Yemekleri de hijyenik ve güzel olsun tabi ama bu çok önemli değil aslında, yani şart değil.

Nolur İzmir konusunda bilgisi olanlar, oraya gidenler, çok memnun kaldım diyenler yardım edebilir mi?

Dipnot: Gecesi Kişi Başı max. 100-150 tl bütçe düşündüm, önerilerinizi esirgemeyin nolur. En Önemli detay, hiyjen ve deniz..

İnternette araştırırken otel yorumları fena kafa karıştırıyor. Şimdiden teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…