İzmir'de acil serviste kaybolan kadının oğlu intihar etti

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.299
42.836
İzmir'de acil serviste kaybolan kadının oğlu intihar etti
Sitene Ekle

İzmir'de ambulansla götürüldüğü Karşıyaka Devlet Hastanesi'nin acil servisinden kaybolan ve yaklaşık 1 yıldır kendisinden haber alınamayan Ayşe Bilir'in 43 yaşındaki oğlu Murat Harun Bilir intihar etti. Kayıp kadının eşi de kalp krizi geçirip ölmüştü.

İzmir'de evinde kriz geçirdikten sonra 112 ambulansıyla götürüldüğü Karşıyaka Devlet Hastanesi'nin acil servisinden kaybolan ve yaklaşık 1 yıldır kendisinden haber alınamayan Ayşe Bilir'in 43 yaşındaki oğlu Murat Harun Bilir bileklerini keserek hayatına son verdi.

Kayıp olan Ayşe Bilir'in bir süre önce de eşi Remzi Bilir kalp krizi geçirip ölmüştü.

Olay, dün akşam saatlerinde Zübeyde Hanım Caddesi numara 95/1'de meydana geldi. Murat Harun Bilir'den haber alamayan kardeşi Pınar Bilir eve gittiğinde ağabeyini yerde kanlar içerisinde bulunca durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi.

İhbar üzerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde Bilir'in hayatını kaybettiği anlaşıldı. Bileklerini keserek hayatına son verdiği belirlenen Bilir'in, yaklaşık 1 yıl önce yasak olduğu için refakatçi alınmadan 112 ambulansıyla götürüldüğü Karşıyaka Devlet Hastanesi'nin acil servisinden kaybolan ve kendisinden haber alınamayan Ayşe Bilir'in oğlu olduğu ortaya çıktı. Bilir'in cesedi savcının incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na gönderildi.

Aramalara rağmen Ayşe Bilir'in bulunmamasıyla üzüntü yaşayan eşi Remzi Bilir de geçen eylül ayında kalp krizi geçirip ölmüştü. Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

http://www.milliyet.com.tr/izmir-de-acil-serviste-kaybolan-gundem-2140635/

annesinin kaybolması babasının ölmesi, kaldıramamış herhalde adamcağız

Acil servise ya da ambulansa refakatçi alınmaması kuralını anlamıyorum.

Tamam acil müdahale odasına almayın da orda alt tarafı serum takılan hastamızı niye göremiyoruz anlamıyorum.

Karşıyaka devlet hastanesi her zaman çok kötü bir hastaneydi zaten. Kimsenin yolu düşmese keşke oralara.

Resmen aile faciasına sebep olmuşlar.

Doktor hatası mı vardı neydi ki kadını kaybetmişler bozuk para mı bu?

Nasıl kaybolacak koskoca kadın?

Üzüntüden koca da oğul da gitmiş.

Sebep olanların yanına koymaz Allah.

ailede herkese bir seyler olmus.
cinayet olmasin
cok fazla dizi izliyorum sanirim

Aaaa bunlsr Müge Anlıya çıkmışlardı kadın yürüyerek çıkmıştı ondan beri de haber yoktu sanırım ama kızlarıda vardı yanlış değilsem?

aynen bunu ben de anlamıyorum. dediğin gibi hadi acili anlarım da ambulans cidden garip, muhtemelen görevliler işlerini daha rahat yapsın diyedir ama yine de bir alternatif düşünülebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…