İzmir Sada Hastanesi Kadın Doğum Dr. tavsiyesi

tanem87

Guru
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2012
1.086
908
Arkadaşlar mrb, Aliağada yaşıyorum, hamileyim.İyi bir kadın doğum doktoru seçmem gerekiyor, kimi tavsiye edersiniz?

Öyle mi,sizin ne kadarlık,biz daha çok çok başındayız,hastane genel olarak nasıl ve normal doğuma yakın mı doktorlar?

Öyle mi,sizin ne kadarlık,biz daha çok çok başındayız,hastane genel olarak nasıl ve normal doğuma yakın mı doktorlar?
Aliağadan sada hastanesine servis kalkıyor mu bergamadan servis geliyor diye duydum hastaneye bırakıyormuş.Cok hasta gidiyormuş buralardan
Canım ben gebelik için tedavi görüyorum ama arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim kendisine oldukça ilgili detaycı bir doktor neredeyse 3 aydır gidiyorum. Mete bey i de öneriyorlar yine sada hastanesinde. İkisini de araştır istersen.
Aliağada ben Petkim lojmanı önünden İzmir dolmuşuna binip inmiştim önünde.

Canım ben gebelik için tedavi görüyorum ama arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim kendisine oldukça ilgili detaycı bir doktor neredeyse 3 aydır gidiyorum. Mete bey i de öneriyorlar yine sada hastanesinde. İkisini de araştır istersen.
Garajdaki izmir dolmuslarina binerse önünde iner miyim yine,daha önce sadaya başka bir nedenle gitmiştim 3 aktarma yapmıştım yorulmuştum

Hangisinde başlasam acaba, sezeryan yanlısı mı acaba bu doktorlar, başka hastane doktor önerisi de alabilirim Aliağaya yakın

Calibe hanım ve Şule hanım varmış bir de, bayan olursa daha mı rahat olurum acaba, onlara giden var mı aranızda?

Onları bilmiyorum canım forumda arat istersen yorum vardır belki

Sada hastanesinde kadın doğum muayene ücret bilginiz var mıydı ,doğum ücretleri ne kadar olmuş acaba
Muayene ücreti SGK indirimiyle beraber 1265, doğum ücreti de 40-45 bin arası güncel fiyat dediler dün sorduk canım. Ama ara ara güncelleniyor fiyatlar dediler.

X