izmir haftaya cuma vajen daraltma ameliyatına gireceğim

nefertiti

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2010
42
1
SelAm öncelikle..ben iki çocuk annesiyim ilki normal doğum yaptım..İkincisezeryan oldu buca tıp merkezinde hafraya cuma vajen daraltma ameliyatı olacağım fakat eşime kist var ve ikisi birlikte olacak dedim inşallah sorun olmaz doktorumunda haberi var durumdan neyse..
acaba bir gece hastanede yatacakmıyım?
Genel anestezimi olacak ki inş.öylle olur ?
Yaptırdığıma değer mi korku var biraz ?
Birde sonraki aşama çok ağrılımıdır?
Hepinize teşekkür..

Neden böyle bir ameliyat ve neden eşine yalan söylüyorsun ? Eşine yalan söyleyince daha sonra olduki ortaya birşekilde çıktı kendini kötü hissetmezmisin ? Bilmiyorum pek aklım almadı , özür dilerim .

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Esin bilse kizar mi da ondan sakliyorsun? Hic bir sir gizli kalmaz

Hastaneyi arayip ön bilgi alabilirsin. Cikan tibbi sekretetler cok yardımcı oluyorlar. Muhakkak ara ogren. Yoksa daha cok stres olursun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yanlış anlaşıldı sanırum rşime yalan söylemedimki kist zaten var ve alınacak..vajen daraltmayı ben istedim çünkü çok sarkma var gibi bunu nasıl anlatsam sanki boşlukta gidip geliyor eşim...

vajen daraltmayı ben talep ettim kistte beraberinde alınacak..aslında alınmayadabilir..vajen daraltma bahanesiyle olacak...
eşim kist bahanesiyle vajen daraltma diye biliyor sadece :)
ayrıca eşim kızmaz sadece sırf bu ameliyat için olsam kzardı ayrıca yaşım daha 28 ve ben kendimi kocakarı gibi hissetmettyim

Son düzenleme:
Merhabalar.Ameliyatınızı oldunuzmu aceba?ameliyat sonrası sürecinizden behsedermisiniz.memnunmusunuz???

geçmiş olsun, dilerim başarılı bir operasyon olur. sonucun nasıl olduğunu bende merak içinde bekliyorum. yazarsanız bizde bilgileniriz.

Meraba ameliyat oldnz sanırım sonuç istedgini gibi olmuştur umarım.bende 2çocuk annesiyim ve bu ameliyatı olmayı düşünüyorum ama korkuyorum açıkcası siz bunu yaşamış biri olarak beni bilgilendirirseniz sewinirm.ameliyat sonrası agrı sızı kanama yada başka şikayetlerinz oldumu.lütfen bilgi werirseniz sewinirm.sonçtan memnunmusunz.

Selam, vajina daraltma konusunda uzun uzun araştırma yaptım, genelde bu vajina daralma ameliyatına yabancı sitelerde çok fazla yer veriliyor ve yaptıranların sayısı çok fazla. 2 tane çocuğum var ve ikisini de sezaryen doğum yapmama rağmen acaip bir genişleme oldu vajinamda. Kadın doğumcum bunun hormonların etkisiyle olduğunu söylüyor ama ben anlamış değilim. Normal doğum yapsaydım sanırım daha kötü olacaktı. Hem eşimi hissedemiyorum, hem de çok fazla ses geliyor, sanki gaz çıkarıyormuşum gibi. Vajina daraltma ameliyatı yaptıran arkadaş sonraki tecrübelerini yazarsa gerçek anlamda düşünmeye başlayıcam bu operasyonu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…