Gelinlik Modelleri İzmir gelinlik arayışı tecrübelerim

DIPTISDIPTIS

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
6.393
3.601
Merhabalar Ekim ayında olacak nikahım için biraz farklı bir model beğenmiştim.
Ben düğünlerden çok hoşlanmadığım için nikahı daha sakin buluyorum :KK47:
Lakin rahatına fazlasıyla düşkün bir hatunum.
Kendim fotoğrafçı olduğum için gelinlerin iyi kötü tecrübelerine bakarak kısa bir gelinlik almaya karar verdim.
Gelin görün ki kısa gelinlik bulmak çok zor. Ya arkası uzun önü kısalar çıkarılıyor, yada uzun görünüp eteği sonradan çıkanlar.
Benim seçimim daha fantastik daha çılgın daha renkli...
Başladım dikim yapabilecek yer aramaya...
Kemeraltını komple gezdim ve gösterdiğim modeli gözlerini pörtlerek aaa diye karşılayan herkesten kaçtım:KK14:
İyi dikim yapan yerler vardır elbette ama ön yargıya tahammülüm yok :63:
Nazarel bu konuda çok profesyonel çalışıyor fakat istediğimi değilde kendi istediklerini dikme yönünde hareketleri hoşuma gitmedi. 2500 TL fiyat verdiler :KK54:
Sonrasında Alsancakta bir kaç modacıyı yokladım...
En kötüsü nişanlımın yanında " Regl olduğun dönemde provalara gelme lütfeeen" diyen sayın hanımefendiydi :KK57: 2000 TL fiyat verdi (Adını hatırlayamadım ama hatırladığımda yazacağım)
En son 1 haftadır randevu koparmak için uğraştığım Büşra Edebali ile görüştük.
Biraz fiyat olarak diğerlerine göre yüksek lakin tasarımcı olması, şirinliği ve sadece isteklerime yönelmesi hoşuma gitti.
Benim gösterdiğim gelinlik straples fakat etli butlu bir hatun olduğumdan üst tarafdan etlerim fışkırır diye madonna yakayı uygun gördük. El buketlerine ayrıca hayran kaldığımı belirtmek isterim... Sıradan tüle boğulmuş köpük çiçekler kullanmıyor. Sonuç olarak Haziran ayından başlamak üzere kendisiyle çalışmaya karar verdim.
Oradan aldığım fiyat 2750 TL

Gelinliğimin alt kısmı aynen buna benzeyecek... Sanırım biraz deli işi :KK70:
Duvak takmalımıyım ne yapmalıyım henüz karar veremedim :KK55:

11349063_10153835173303265_408967069_n.jpg

böyle bir model için istedikleri ücret açıkçası bana çok pahalı geldi..
moral de bozmak istemem ama akıl karı değil böyle bir elbiseye bu kadar para vermek..

gelinlik gibi de durmuyor..

zevk meselesi tabi, mutlulukla giyersiniz umarım :KK66:

seni cok cok eskiden tanıyorum
hayırlı ugurlu olsun sımdıden

X